Kurz přežití – aneb jak dokázat, že se na rozdíl od žen umíme zabalit na dovolenou!

Kurz přežití – aneb jak dokázat, že se na rozdíl od žen umíme zabalit na dovolenou!

Jako muži si dokážeme zabalit před odjezdem na dovolenou velice rychle

Jako muži si sice dokážeme zabalit před odjezdem na dovolenou velice rychle, nemusí to být ale s valným výsledkem. Co se letos alespoň pár dnů před dovolenou podívat na to, co si bereme sebou a mít alespoň týden na to, abychom si stihli v klidu dokoupit, co nám chybí. Nejlépe na internetu, abychom nemuseli absolvovat nenáviděné procházky hypermarkety, navíc nejspíš za doprovodu našich nakupování-žhavých poloviček.

„Já mám sbaleno za pár minut...“, „ne, nepotřebuji větší kufr...“ takto jsem loni vedl s přítelkyní znuděnou konverzaci před odletem na naši první dovolenou od doby, co jsme se k sobě sestěhovali. Odmítal jsem jevit jakýkoliv zájem o tak nudnou a ženskou záležitost, jakou je balení. Já přece netrpím nemocí zvanou cestovní horečka. Avšak pak přišel den D a já jsem zjistil, že guma na plavkách mi už nepruží, rozpustila se v bazénové chemii, plážové pantofle jsem nechal nejspíš u rodičů na 300 km vzdálené Moravě, a nejspíš tam ještě od minulého léta vězí i troje z mých čtvero kraťasů. Do kufru jsem tak házel hlava hlava vše od džínsů, přes trička z nevhodných materiálů, až po několik párů bot, jejichž množstvím jsem nakonec předčil i svoji přítelkyni Kláru. Kufr jsem téměř nezapnul. A nejhorší na všem bylo to, že 90 % věcí jsme přivezl zpátky domů nepoužitých, zato plavky jsem si musel kupovat předražené v hotelu hned po příletu.

Letos taky netrpím cestovní horečkou, ale balím s předstihem a hlavně s rozumem. Mám pár zásad, o které se s vámi podělím. Takže jdeme balit! Teď vám poradím deset věcí, které si zabalit sebou na dovolenou k vodě.

Kraťasy a plavky v jednom
Plavky se nosí v neonových barvách Nezapomeńte si plážové pantofle. Vyrážíte na pláž? Do něčeho musíte vše nastrkat! Zaplavete, zasportujete, pochodíte, vše v jedněch bermudách! Plážová osuška se hodí, o to více, když je „chytrá“. Triko, které ti sekne je nutnost! ...a jedno zcela jistě nestačí! Okořeň to špetkou luxusu A jestli se chceš opálit, dej do toho trochu odvahy. Tento dovolenkový a plážový sortiment značky koupíte za výhodné ceny v obchodním módním domě DESSUE.cz.

Nezapomeňte, že... Jedny plavky nestačí!
K moři nebo na dovolenou k vody si berte vždy vícero plavek. Ve vodě budete téměř pořád a ani na slunci plavky vždy neuschou dříve, než si je na sebe navlečete. Takové nastydlé mužství... nic moc! Navíc trávit 10 dnů v jedněch plavkách, trochu trapas, nemyslíte! nezapomeňte se podívat, jaké plavky se nosí.

Plážové pantofle se hodí. Naboso všude nedojdete, písek pálí někdy až příliš a kameny nejsou vždy na chození na boso nejpříjemnější. Pořiďte si šortky, které jsou kraťasy a plavky současně. Mohou být v šortkové délce do půlky stehen, anebo v delším bermudovém střihu. Hodí se na kratší výlety, které spojíte s koupáním. Klidně si v nich skočíte do vody ze člunu, i když jste to půdně neměli v plánu a pak v nich ještě zvládnete absolvovat večeři. Když si jich pořídíte několik, jiné kraťasy už ani nepotřebujete. V džínsových by vám bylo i tak teplo a takové, které potřebují žehličku, by vás mohli stát život, kdybyste nedejbůh po polovičce na dovolené požadovali, aby vám je vyžehlila. Chce to hodně triček. K šortkám, bermudám, jen tak k plavkám... Prostě triko má být po ruce celý den a je dobré si brát sebou taková trika, které se snadno barevně doladí se zbytkem oblečení. Ale ne že to vyřešíte nudným bílým nebo černým trikem! Trochu kreativních potisků prosím... A také pozitivních barev... Pokud se nechystáte na All inclusive, tak potřebujete také plážovou osušku a ručník. Trička, trička, trička... Čeho ze sebou brát nejvíc? Rozhodně trik, které se nežehlí, snadno se properou v ruce a které snadno doladíme do zbytku outfitu. Obchodní módní dům DESSUE teď doplnil sortiment o pánské trička v nových střizích polokošil, t. j. s límečkem a několika knoflíky a také trika s novými potisky. Neonové barvy trik skvěle ladí s Desue kolekcí plavek i s plážovými osuškami Desue. Neonové barvy se dobře kombinují také navzájem. Trička Desue koupíte v obchodním módním domě DESSUE.cz. Tak chlapi, balíme a jedem!

 

Zdroj obrázků: DESSUE.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram