Květinové kalhoty: hodí se na business style a lichotí postavě

Květinové kalhoty: hodí se na business style a lichotí postavě

Blíží se léto a s ním i trend v podobě květinových kalhot, které zná naše móda již od roku 2017. Od té doby se stabilně drží v žebříčku módních trendů. Poradíme, jak tento krásný kousek kombinovat a s jakými outfity v létě zaválíte.

Květinové kalhoty jsou krásným módním prvkem, kterým si můžete zpestřit svůj šatník. Ne každá z nás jej však umí správně zkombinovat s dalšími kousky a doplňky. Ono totiž více barev a více vzorů může zmást i zkušeného designéra. Nezapomínejte především na pravidlo, že méně je více. Barevnému guláši se vyhněte raději obloukem a nezapomínejte, že léto je obdobím světla, a tak nic nepřekoná základní barvu módního průmyslu - bílou. Rozhodli jsme se vás inspirovat několika skvělými outfity s květinovými kalhotami, se kterými rozhodně zazáříte - v kanceláři, ve škole i na letní květinové party!

1. Zlaté pravidlo módy

Zlaté pravidlo módy - barevné s jednobarevným je jistota. Zvláště pokud se nebojíte extravagantních kombinací květů na kalhotách, nemůžete šlápnout vedle, když tento kousek spojíte s obyčejným jednobarevným tričkem. A ačkoli svět není vždy černobílý, tak černobílá kombinace vám pomůže vypadat v květinových kalhotách velmi elegantně.

zdroj: Pinterest

2. Kancelářská diva

Mnohé z nás se již těší na letní dovolenou, jenže postupem krize, která ve světě panuje, se z našich tropických rájů stávají spíše horké dny v kanceláři. Proč však smutnit, když máte slunce v duši a styl. Své nové květinové kalhoty můžete totiž kombinovat jak s košilí, vzdušnou blůzou, tak například se slušivým sáčkem. Pokud nemáte v práci striktní pracovní etiketu společenského oblékání, můžete své kolegy překvapit neobvyklými barevnými kombinacemi. Přinášíme vám proto pár inspirativních outfitů.

zdroj: Pinterest

zdroj: Pinterest

3. Květinové děti

A teď pro vás máme jeden žhavý tip. Mezi světové dvojice se oficiálně zařadily i květinové kalhoty a džínové cokoli. To co nám přináší léto 2020 jsou tyto úchvatné outfity s džínovinou a květinovými kalhotami. Je to vlastně jedno velké retro. Vzpomeňte si, kde jsme mohli vidět takovou kombinaci. Odpovídáte správně - květinové děti, muzikál Vlasy a další. Toto retro si rozhodně nenechte ve svém šatníku ujít. Zdánlivě jednoduchý outfit vyhoví každé postavě, každé barvě kůže či vlasů a nemusíte si ani lámat hlavu s doplňky. Něco jednoduchého prostě postačí.

zdroj: Pinterest

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram