L'Oreal přichází se sérií fotek, na kterých je zachycena každodenní krása

L'Oreal přichází se sérií fotek, na kterých je zachycena každodenní krása

L'Oreal zpracoval osobitou fotografickou kampaň, jejíž hlavním cílem je poukázat na krásu. Ta nejlepší se nám totiž skrývá před očima v častokrát všedních situacích. 

Fotografie, které nám L'Oréal představuje jsou zábavné, plné barev a různorodých situací, které běžně nastávají v průběhu dne. Můžeme se s nimi setkat dopoledne v práci, při cestě autobusem, odpoledne na procházce nebo večer v klubu. A vůbec nesejde na tom, zda-li jste hlavní aktérkou vy či jiná žena a jestli žijete v Česku nebo v jednom z pulzujích velkoměst světa. Určité skutečnosti zůstávají stejné.

   

Třeba ženy, které si potrpí na precizní makeup i během dne a tak ho neváhají kontrolovat kdekoli se zrovna octnou. Hravé snímky zachycují ženy různých národností s odlišnými makeupy a všechny je spojuje krása - ta každodenní, pravá a nefalšovaná. Jedna si právě štětcem nanáší tvářenku, jiná zvesela objímá svého muže a jiné si zrovna užívají zkrášlujícího odpoledne na zahradě nebo pořizují selfie z noční párty. 

   

Fotky, které nám L'Oréal představil, jsou svým druhem naprosto jedinečné a od naší redakce jim patří palec nahoru. Žádné dvě nejsou stejné, a tak každé z nich patří plná pozornost. Jinak akce je spojena s heslem #BeautyforAll a můžete se do ní zapojit i vy s vaším nápadem třeba na Instagramu. 

Zdroj: fashiongonerogue.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram