Láska překonává překážky moderní nevěsty ve svatební kolekci Oscar de la Renta jaro 2021

Láska překonává překážky moderní nevěsty ve svatební kolekci Oscar de la Renta jaro 2021

Mnoho snoubenců se rozhodlo v souvislosti s pandemií posunout své svatební obřady až se situace uklidní. Nastávající nevěsty by ale rozhodně neměly odkládat pořízení nových šatů, zvláště když se objevil takový skvost, jako je kolekce Oscar de la Renta jaro 2021. Pojďte se s námi podívat na kandidáta nejlepších svatebních šatů roku 2021.

"Láska překoná všechny překážky" - to je heslo nové kolekce značky Oscar de la Renta jaro 2021. Snaží se přiblížit problémům a požadavkům moderní nevěsty. Překvapivě je těchto překážek, se kterými se musejí svatební páry potýkat, více než dost. To vše umocněno celosvětovou pandemií. Autory kolekce jsou návrháři Laura Kim a Fernando Garcia. Právě oni mají zkušenosti s různorodou poptávkou na trhu svatebních šatů. Některé nevěsty vyžadují princeznovskou klasiku, ale postupem svatebních trendů se i požadavky nevěst stávají odvážnější a neobvyklejší. Příkladem jsou svatební mini šaty nebo kostýmky.

Zdroj: Vogue

Autoři kolekce si dali za cíl zachovat romantiku celé kolekce, tomu odpovídá použití tylu či okvětních lístků. Jedním z nejnáročnějších a nejcennějších kousků je bílá róba z peří, jejíž výroba zabrala více než 1600 hodin práce. Je totiž tvořena speciální technikou, jejíž počátky můžeme nalézt až v Indii. I to dává šatům určitou exkluzivitu, po které některé nevěsty prahnou. Kolekce se snaží držet krok s moderní dobou, proto nás jistě nesmí překvapit asymetrie, kterou návrháři do některých rób zasadili. V konečném hodnocení musíme přiznat, že z této unikátní kolekce si vybere snad každá nevěsta. Značka Oscar de la Renta nabízí velkou variaci různě poskládaných prvků, a to je právě to, co dělá všechny šaty tak výjimečné.

Zdroj: Vogue

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram