Leginy musíte mít v několika variantách!

Leginy musíte mít v několika variantách!

Leginy jsou úžasným vynálezem moderního šatníku

Ano letošní jaro a léto by leginy neměly v našem šatníku chybět. Jsou praktické a nosit se dají v mnoha variacích a kombinacích. Jelikož jaro a léto 2012 má být plné vzorů a barev, zaměřit byste se měly především na vzorované leginy.

Favority mezi vzory budou leginy v podobě hadí či krokodýlí kůže, jiných zvířecích potisků, leginy s květinovými potisky ale i multibarevné leginy plné mixovaných vzorů. Senzačně budete vypadat v různých crazy modelech. Co byste řekly třeba na model, který vypadá, jakoby vám sejmuli kůži a na obdiv byste vystavovala své odhalené svaly? Nebo na leginy které vám odhalí kosti? Aktuální jsou také různé černobílé varianty legin. Vzorem mohou být proužky, tradiční módní kohoutí stopa, geometrické vzory, černobílé pravidelné ornamenty nebo různé crazy kresby a potisky. Klasické černé leginy můžete oživit. Dají se kombinovat s krajkou, přidat k nim podvazky nebo pseudo kožené kalhotky, nejlépe ve stylu babičkovských kalhotek z 50. let. Oživit je můžete kovovým leskem nebo třeba dírami. Senzačně budou vypadat také se šle.

Nejmódnější vzory legin pro letošní jaro a léto
Na vzorech si jaro a léto 2012 zakládá. Nejmódnějšími vzory budou florální potisky, různé retro vzory, multivzorované a multibarevné potisky a samozřejmě zvířecí potisky a dezény například připomínající krokodýlí kůži. Florální potisky legin mohou mít mnoho podob. Kytičky mohou být reálné nebo abstraktní. Vzorek může být drobný, nebo naopak s obrovskými květinami. Také barevnost může být decentně jednobarevná, kontrastně monochromatická nebo multibarevná. Leginy zdobené květinami mohou využívat také všívanou nebo našívanou krajku, případně být celé z květinové elastické krajky. Jaro a léto bude plné barev, často kombinovaných bez ladu a skladu na multibarevných potiscích. Takto probarvené leginy nemusíte konzervativně kombinovat pouze s černým či bílým tričkem, nebo stejně konzervativně barevnou halenkou či košilí. Můžete se vyřídit a k multibarevným leginám si obléct celopotištěné tričko, top či halenku. Jak je dohromady doladíte, záleží na vašem citu. Stylově vypadají na leginách zvířecí potisky: od zebry, přes ocelota, tygra, leoparda, zebru, žirafu až po hadí potisky či krokodýlí dezén. Nemusíte se ani vázat na přirozené barvy. Zebra může být růžovo-černá a tygr hrát barvami jako duha. Nebo můžete na jedněch leginových kalhotách vystřídat hned několik zvířecích vzorů a klidně v těch nejroztodivnějších barvách.

K módním vzorům patří také retro vzory a ty právě leginám hodně sluší. Pierot vzor, vzory ze 60. let, různé kostky či potisky v podobě pop-art: to vše si můžete na sebe obléct. Pár modních tipů nakonec S tipy na módní leginy bychom si vystačili ještě na pár hodin. Ty ale k dispozici nemáme a tak jsem pro vás na závěr vybrala ještě poslední čtyři, které by ve vašem šatníku neměly chybět.

 

Zdroj obrázků: Onlyleggins.com, Blackmilkclothing.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram