Lesk zn. Zuhair Murad okouzlil v Paříži!

Lesk zn. Zuhair Murad okouzlil v Paříži!

Zuhair Murad jpředstavil svoji Haute Couture přehlídku pro jaro a léto 2012

V Libanonu Haute Couture jen vzkvétá! Zuhair Murad je dalším libanonským návrhářem, který v rámci série pařížských přehlídek vysoké módy představil také svoji Haute Couture přehlídku pro jaro a léto 2012.

Haute Couture kolekce Zuhair Murad se leskne zlatem a stříbrem. Návrhář pracuje se složitě rozmístěnými pruhy, s našívanými kovovými aplikacemi i s aplikacemi textilními. To vše spájí do neuvěřitelných vzorů dodávajících jedinečnost celé kolekci. Kromě svých ready-to-wear a couture kolekcí vytvořil v roce 2006 Zuhair Murad také vlastní linii pro módní řetězec Mango pod názvem „Mango by Zuhair Murad“. Od roku 2005 tvoří návrhář také speciální linie módy pro muže. Kromě toho vytváří kolekci bot, tašek a náhrdelníků.

Nevynechává samozřejmě ani tvorbu svatebních rób. Murada neopomíjejí ani hollywoodské celebrity. K jeho příznivcům patří Jennifer Lopez, Kylie Minogue, Christina Aguilera, Kate Parry, Fergie, Eva Longoria-Parker nebo Beyouncé. Jeho šaty se objevují na udělování Oscarů i například na filmovém festivalu v Cannes.

 

Zdroj obrázků: Zuhair Murad, Vogue.it, Nowfashion.com, Google.com, internet

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram