Letní kampaň módního domu Saint Laurent je víc než jen tajemně mystická

Letní kampaň módního domu Saint Laurent je víc než jen tajemně mystická

Vizuální vyprávění letní kampaně doprovázené krátkým filmem z režie Juergena Tellera působí i díky pozadí a hudbě velmi ponuře. Kolekce jako taková však hlásá sílu a eleganci, která je dokonalým ztělesněním dámské letní módy.

 

Kampaň s názvem A Statement of Fashion vznikla pod rukami módního fotografa Juergena Tellera, který snímky i film zasadil do syrového skalnatého prostředí, které má odrážet kombinaci síly a elegance, stejně jako letní kolekce, za kterou stojí kreativní ředitel značky Anthony Vaccarello. V hlavní roli jsou k vidění modelky Penelope Ternes, Ajus Samuels a Loli Bahia, které prezentují jednotlivé modely ve statických pózách.

Kolekce spojující praktičnost se sofistikovaností je hlavní myšlenkou Vaccarella, všimněte si velkých kapes a strukturovaných prvků, které se perfektně snoubí se siluetami jednotlivých modelů a tím i zvýrazňují charakteristické krejčovské umění luxusní značky.

Tlumená, ale působivá paleta barev, které dominují odstíny khaki, černé a bílé, odráží přírodní prvky, které tvoří rám této kolekce. Jednotlivé kousky doplňují výrazné doplňky, které odráží návrat odvážných a robustních šperků. Tuto sezónu se žena Saint Laurent zdobí eklektickým mixem kovů, od manžetových náramků až po výrazné náušnice, přičemž každý kus je prohlášením její odvážné individuality. Elegantní kožené rukavice dodávají vrstvu mystiky.

Vizuální vyprávění prostřednictvím krátkého filmu Tellera dává celou kolekci do pohybu. Příběh se odehrává na pozadí strašidelně krásné klasické smyčcové partitury, což vyprávění celé kolekce dokonale završuje.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram