Letní lakování - zářivé tóny i jemné pastely

Letní lakování - zářivé tóny i jemné pastely

Léto je všeobecně obdobím, kdy ženy rády dávají prostor svým nehtům pořádně se rozzářit. Některé sice setrvají u červené klasiky, jiné ovšem volí neonové odstíny, tyrkysovou, žlutou nebo tradiční jemné pastely. 

Lakování nehtů v létě je zábava. Na dovolené navíc ruce šetříme, takže se z povedeného výsledku můžeme kochat déle než dva večery, dokud lak nezačne loupat nápor všedních dní. Navíc čím více hormonu štěstí ze slunečních paprsků načerpáme, tím lepší náladu máme a tím spíše si nalakujeme nehty na bláznivý výrazný odstín, který by se našim rukou jinak vyhnul obloukem. Léto přeje experimentům, a proto pokud jsou na vás křiklavé tóny slabý odvar pořádného nehtového úletu, zkuste si na nich vyčarovat drobné obrazce jako srdíčka, puntíky nebo populární ombré přechod. Kdyby se vám s tím náhodou nechtělo patlat (komu by ostatně ano?!), omrkněte možnosti samolepek na nehty, které stačí nalepit a zafixovat top coatem.  

Za naši redakci jsme pro léto 2016 vybrali TOP tři odstíny, které vám nyní představíme. Úplnou jedničkou je fialový odstín od Sally Hansen, za ním se v závěsu drží lak s gelovým finishem od Avonu v kanárkově žluté a bronzovou medaili získal metalický lak v královsky modré od populární značky O.P.I. Léto pochopitelně nepřeje jen křiklavým tónům, těšit vás mohou i odstíny daleko jemnější, pastelové v duchu jednoduchosti, na kterou mnoho žen v horkých letních měsících přechází. Slabá jahodová, baby blue, mentolová a nebo ten správný odstín tělového laku patří mezi stálice, které rozhodně neurazí. 

  
Sally Hansen Cherry, Cherry, Bang, Bang 99 Kč ; Avon Limoncello 115 Kč ; O.P.I. Blue My Mind 290 Kč

redonline.co.uk ; pinterest.com ; krasa.cz ; parfums.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram