Letos na Den matek oslavuje Pandora bezpodmínečnou lásku

Letos na Den matek oslavuje Pandora bezpodmínečnou lásku

Poděkujte mamince za to, že je tu pro vás se vším všudy – od časného vstávání až po každodenní dobrodružství – šperkem, který symbolizuje vaše jedinečné, nezlomné pouto.

foto: se svolením Pandora

Den matek je za dveřmi a když přijde na zvláštní poděkování za bezpodmínečnou lásku, měli bychom přemýšlet nad výjimečným dárkem našim milovaným maminkám.

Společné pouto

V nové kampani Pandora Moment přivítala nové symboly lásky. Jsou to kruhové vzory jako symbol věčného pouta. Propojené stříbrné kroužky, ručně osazené třpytivými kubickými zirkony, dávají najevo, jak moc vám na ní záleží a představují nový symbol věčné lásky. Mezitím se k Pandora Timeless připojují kameny ve tvaru srdce s barevnými nádechy, které přinášejí klasické i moderní kousky, jež se mohou stát elegantním překvapením ke Dni matek. Ať už jde o upřímné poděkování partnerce nebo o pozornost pro maminku, potěšte ji dárkem plným třpytu.

foto: se svolením Pandora

Ze srdce rodiny

Překvapte maminku přívěsky ve tvaru srdce, které byly vytvořeny na její počest. Nové přívěsky zdobí ručně psané písmo a speciální vzkazy, které budou jejími věčnými poklady.

„Propletené kruhy jsme vytvořili tak, aby odrážely nikdy nekončící vztahy, které přesahují tradiční dynamiku matky a dítěte. Uzel vytvořený mezi nimi představuje spojení, které nelze přerušit,“ říkají A. Filippo Ficarelli a Francesco Terzo, viceprezidenti pro kreativitu společnosti Pandora. „Symbol srdce Pandora Timeless je ideálním způsobem, jak mamince vyjádřit lásku. Chceme také, aby se matky cítily povzbuzeny k sebelásce a sebeobdarovávání.“

foto: se svolením Pandora

Projev náklonnosti

Den, který oslavuje všechny matky světa, by měl být výjimečným, stejně jako jsou ženy, které svým dětem dávají maximum sebe. Tak na to pohlíží i značka Pandora, která se snaží inspirovat nejenom muže, ale i jejich děti, aby právě své mamince vyjadřovaly lásku. Někdy je obejmutí víc než tisíc slov a dárků, ale na druhou stranu, občas nějaká třpytivá maličkost neskonale potěší.

foto: se svolením Pandora

foto: se svolením Pandora

foto: se svolením Pandora

foto: se svolením Pandora

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram