Limitovanou kolekci Mi fashion label si zamilují mimo jiné všichni skuteční snílci

Limitovanou kolekci Mi fashion label si zamilují mimo jiné všichni skuteční snílci

Nejnovější kolekce oblíbené značky přináší fascinaci snem a podvědomím stejně jako touhou a svobodou. Všichni snílci zpozorněte, v této kolekci ambice mění realitu.

foto: Adéla Havelková / Mi fashion label

Surrealisté ve skutečnosti nejsou jen snílci, rádi totiž svým konáním a tvořením začínají snění a vytváří tak svůj svět. Kolekce s příznačným názvem SEN je vytvořená z materiálů od českého výrobce Hedva, a.s. Surrealistický žakárový vzor je vyroben přímo pro tuto limitovanou kolekci. Další materiály jsou satén s celoplošným potiskem, denim, vlna, 3D tyl a lehký softshell.

Průhledný top, sukně, šaty i košile plné malovaných obrázků, stejně jako kalhoty a dokonale kontrastní hořčicové kozačky včetně všech doplňků na scéně odráží víc než surrealismus. Hlavní inspiraci totiž autorka kolekce a zakladatelka značky Mi fashion label, Lenka Mulabegovič, hledala zejména u malíře René Magritte a jeho kolegy Man Rayema, který byl rovněž sochařem, fotografem, tvůrcem koláží a konstruovaných objektů.

foto: Adéla Havelková / Mi fashion label

Designérka značky Lenka Mulabegovič ctí etickou a kreativní tvorbu s uměleckým podtextem, o čemž vypovídá i kolekce nafocená na modrém pozadí s mraky, stejně jako rudé závěsy a umělecké detaily v kampani, kterou nafotila fotografka Adéla Havelková. Make-up modelky si vzala na starost Lenka Fritschová a šperky na focení propůjčila umělkyně Zuzana Valenová.

Značka Mi fashion label se klasicky drží malosériového zpracování, prolínání prvků „vysoké krejčoviny“, ale také experimentálního přístupu zpracování. Navíc se již osmým rokem posouvá vpřed a není zastáncem pouhého formálního minimalismu.Kolekce „SEN“ bude letos vystavena v UPM v rámci Designbloku v říjnu.

foto: Adéla Havelková / Mi fashion label

Celou kolekci SEN značky Mi fashion label omrkněte tady.

 

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram