Lindsay Ellingson: bez sportovní podprsenky se neobejde

Lindsay Ellingson: bez sportovní podprsenky se neobejde

„Jógu miluji, chodím do malého studia, vyhovuje mi individuální přístup.

Devětadvacetiletá kráska Lindsay Ellingson předvádí pro nejznámější světové značky jako Gucci, Dior nebo Victoria's Secret. Aby na přehlídkovém mole vypadala vždy perfektně, udržuje se v kondici pravidelným cvičením. Přitom se vždy spoléhá na svoji podprsenku řady VS Sport Line, která poskytuje maximální pohodlí a navíc skvěle vypadá. Na výběr je z několika různých střihů i barevných provedení.

„ Nejraději nosím typ Angel,“ svěřuje se modelka.
Nezapomíná ani na pitný režim, na každou lekci svojí milované jógy nosí speciální skleněnou láhev Lifefactory, která je narozdíl od plastových ekologická a neškodí zdraví. Jak sama říká, jóga je pro ni nejen prostředkem k udržení kondice, ale také příjemným relaxem.
„Jógu miluji, chodím do malého studia Yoga 216, vyhovuje mi individuální přístup zdejších cvičitelů i jejich nadšení do práce. Každý měsíc zkoušíme novou jógovou polohu, která představuje výzvu pro moje tělo i mysl.“
Nejde ale jen o cvičení, kterému se nyní začala blondatá hvězda věnovat, mimo to zná i další zaručené způsoby, jak po náročném období doplnit energii, např. Často pije domácí ovocné mixované nápoje.
„V poslední době mi nejvíce chutná mix čerstvého lexního ovoce, banánů a kapusty s řeským jogurtem a mandlovým mlékem,“ rozplývá se Lindsay nad svojí oblíbenou pochoutkou.

Zdroj:Covermedia.com
Autor:Dana Halušková

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram