Lottie Moss, PacSun a jejich oděvní spolupráce

Lottie Moss, PacSun a jejich oděvní spolupráce

Lottie Moss a PacSun se spojily, aby vytvořily letní sérii oblečení. Výsledek opravdu stojí za to!

Jednou z nejnovějších spoluprací z módního světa je spojení PacSun a Lottie Moss, mladší sestrou Kate Moss. Ty se spolu sešly již v roce 2016, kdy se Lottie Moss stala tváří jejich denim kampaně. Tentokrát však nešlo o focení, ale o tvorbu oděvní série na léto, kde byla hlavní inspirací francouzská ikona Brigitte Bardot. Lottie se pak dále inspirovala hudebními festivaly, oblíbenou růžovou barvou a svými tetováními. Série obsahuje šaty, sety kraťasů a topů s odhalenými rameny, tílka, trička s potisky ale také obuv a malé kabelky.

Oděvy jsou v jemných pastelových barvách s decentními vzory, například proužky nebo čtverečky. Nechybí ani vyšité motivy třešní. Oděvy vypadají velmi něžně a hravě. Sama Lottie se stala i modelkou pro tuto spolupráci. 

Lottie Moss prohlásila, že často bere inspiraci od přátel nebo od lidí, které vidí na ulicích či sociálních sítích. Velmi obdivuje svou starší sestru a její styl, který velmi ovlivnil i ji samotnou.

Tato kolekce tak představuje vše, co byste si představili pod pojmem festivalová móda. My se už těšíme, na kom ji letos na Coachelle uvidíme.

 

fashiongonerouge.com, pacsun.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram