Luxusní sportovní kolekce Tom Ford S/S 2015

Luxusní sportovní kolekce Tom Ford S/S 2015

Že luxus, elegance a sport nejde dohromady? Omyl! O opaku nás přesvědčil Tom Ford svou novou kolekcí pro Jaro/Léto 2014, která se odchyluje od jeho klasických kolekcí.

Tom Ford, pro něhož jsou typické pánské kolekce plné rafinovaných obleků, elegance a výrazných detailů, se při tvorbě nové kolekce pro Jaro/Léto 2014 nechal inspirovat Novým Mexikem a vytvořil luxusní sportovní oblečení.

S jarní kolekcí představil Tom Ford nové modely, v kterých převládá denim, kůže a semiš. Jedná se o modely vhodné ke každodennímu nošení.

Stěžejní jsou džínsy v sexy slim střihu v nejrůznějším barevném provedení. V kolekci najdeme hned několik stylů džínsů pro různý typ postavy, které jsou dokonale tvarované a perfektně padnou.

Tom Ford klade stále větší důraz na oblečení k běžnému nošení a tak se v nové kolekci zaměřil právě na jednoduchost a ležérní eleganci se sportovními prvky. Boty výrazných barev a barevných kombinací minulé kolekce pro Jaro/Léto nahrazují boty v kovbojském stylu a pohodlné mokasíny tmavých barev. 

Velký úspěch během představení kolekce sklidily semišové bundy a motorkářské boty spárované s úzkými džínsy.

Denim ovládl i vrchní část outfitů v podobě košilí ve westernovém stylu, ke kterým skvěle padnou hojně zastoupené kožené bundy inspirované motorkáři a divokým západem vůbec. Vše doplnily jednoduché svetry a jednobarevná bavlněná trika spolu s kostkovanými košilemi.

To by nebyl Tom Ford, abychom v kolekci neobjevili něco s jeho typickým rukopisem, jako jsou například výrazná saka z tygrovaného žakáru či s motivem mramoru kombinované s grogrénovým límcem.

Zdroj: tomford.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram