Lyžařské bundy i semišová saka - pánský Podzim/Zima 2016-2017 Emporio Armani

Lyžařské bundy i semišová saka - pánský Podzim/Zima 2016-2017 Emporio Armani

Emporio Armani skočil na molo bez přemýšlení po hlavě s vysoce futuristickou lyžařkou módou. Časem ale přišly žíhané tepláky, bavlněné mikiny a semišová saka. Značka představila vše, co by muž mohl v nadcházející sezóně potřebovat. 

Rozjezd kolekce byl pořádně prudký. Pánské sportovní legíny s jemným vzorem, stříbrné bundy připomínající alobal a futuristické návrhy, matné černé helmy a široké lyžařské brýle zahájily kolekci o 77 modelech. Abychom vás nemystifikovali, je třeba poznamenat, že v duchu budoucnosti a ostřílených lyžařů bylo jen pár prvních modelů. I tak se staly tím hlavním, co podzimní kolekci Emporia Armani specifikovalo. 

Kromě zvýrazněných očí černou tužkou by se dalo téma zbytku kolekce označit jako nositelné a každodenní. Vůbec perfektně působily šedé vlněné kabáty, ležérní mikiny s černými potisky a teplákové kalhoty, které vnesly do pánských šatníků minimalismus a eleganci. Staly se příjemným překvapením od návrháře, od každého každý očekává jen další podobnou kolekci té předchozí, v níž najdeme obligátní pánskou módu na večer. 

vogue.com/fashion-shows

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram