Make-up Jason Wu for Lancôme nabízí barevnost přírodních odstínů a barvy lásky!

Make-up Jason Wu for Lancôme nabízí barevnost přírodních odstínů a barvy lásky!

Podzimní kosmetická kolekce oblíbeného návrháře první dámy Spojených států

Nové make-up kolekci Jason Wu pro Lancôme vévodí elegantní nenápadná šedá barva balení kosmetiky s pro Lancôme tradiční stylizovanou růží. Tu najdeme i raženou do samotné rtěnky. Je namístě začít tím, jak vypadá balení kosmetiky, protože právě ono nás reprezentuje, když kosmetiku vytáhneme na veřejnosti. Navíc luxus začíná právě u balení.

Trochu mne tedy na začátku překvapila sázka na plast, ale musím uznat, že minimalistické šedé provedení plastu s Lancôme růží na mne nijak levně nepůsobí a celý kosmetický set je naopak velice elegantní, stejně, jak jsme zvyklí u modelů oblečení Jason Wu. Jason Wu for Lancôme: paleta očních stínů (cca 1000 Kč / 40 €) Makeup Jason Wu pro Lancôme zahrnuje celkem tři palety očních stínů. Výběr barev a kombinace třpytivějších kovových a barevných kousků palety umožňuje použít každou paletu jak pro denní, tak pro večerní líčení. První paleta je v přírodních zemitých odstínech, které doplňuje příjemný odstín zelené. Druhá peleta kombinuje zemitou hnědou s ocelově černou, zlatavě žlutou a dvěma odstíny modré: tmavým a blankytně modrým. Poslední paleta si hraje s antracitovou, stříbřitě šedou, dvěma odstíny zemité hnědé a nádherným tmavým odstínem modré. Z palet očních stínů Jason Wu for Lancôme vytvoříte velké množství decentních a přírodně vypadajících kombinací. Jason Wu for Lancome „color design“ Infinite Luminous Eyeshadow (cca 550 Kč / 22 €) Oční stíny jsou make-up kolekcí Jason Wu for Lancôme pokládané za základ a tak se v kolekci objevují také v dalších třech samostatných odstínech v provedení krémové textury a s příslibem výdrže make-upu až 24 hodin. Opět jde o decentní barvy, kde šedohnědou doplňuje extrémně tmavá hnědá a černá se stříbřitými kovovými odlesky. Precizní oční make-up je základ! Dokonalost očního makepu zajistí aplikační oboustranný štěteček, mascara a oční linka. Všechny tyto tři propriety najdeme i v kolekci Jason Wu for Lancôme.

Opět je vše v plastovém šedém obalu s champagne nádechem. A jelikož modrá hraje v barevnosti make-up kolekce Jason Wu for Lancôme důležitou roli, řasenka nechybí ani v odstínu námořnické modré. Interesantní rtěnky Jason Wu for Lancôme jsou v barvě lásky Můžete si říkat, že už jste viděly a možná i odzkoušely všemožné odstíny rtěnek, ale tři odstíny, které jsou součástí kolekce Jason Wu for Lancôme, jsou skutečně specifické. Jen těžko budete hledat to správné slovo, které jejich odstín popíše. Odstíny dostaly v originálu název Sequence of Love, Rue St Honore a Cocoa Couture. Slibují výdrž šest hodin bez retuše a rozhodně těmito odstíny zaujmete. Koketní laky na nehty Jason Wu for Lancôme jsou rovněž ve třech odstínech červené Ani zde nemá smysl hledat výrazivo pro popsání zvláštních barevných červených odstínů. Ty dostaly názvy Lovered, Madame Tulipe a Rose Boudoir. Laky na nehty z kolekce se chlubí odolností proti vyblednutí a přívětivá je i jejich cena, cca 360 Kč / 14 €. Jedinou výčitku, kterou je možné odstínům laků na nehty vznést, je že podle mne zcela neladí s odstíny rtěnek.

Čekala bych větší sladěnost odstínů, ale možná mne po aplikaci překvapí, odstíny na rtech i na nehtech získávají po aplikaci nový rozměr, tak nezbývá, než je vyzkoušet naživo. To, že si kolekci Jason Wu for Lancôme koupíme v Česku nebo na Slovensku je skutečně málo pravděpodobné. Kolekce měla být připravena exkluzivně pro Nordstorm. Tady však není problém si tyto produkty zakoupit na Nordstorm třeba online. Výhodou je, že budete mít něco, co hned tak u někoho u nás nepotkáte. Make-up kolekce Jason Wu for Lancôme je již v nabídce.

 

Zdroj obrázků: kolekce Jason Wu for Lancôme, Becomegorgeous, Nordstorm, blog.glam.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram