Manuál, jak si zabalit na dovolenou pro ženy: víme, jak být každý den jiná a přitom si vystačit s jedním kufrem!

Manuál, jak si zabalit na dovolenou pro ženy: víme, jak být každý den jiná a přitom si vystačit s jedním kufrem!

Víme, kde levně pořídit značkovou dámskou plážovou módu 

Kufr není bezedný. I když bychom si to přály! Nejenže pokud nechcete cestovat ověšené zavazadly, limituje vás prostor kufru, ale také při nadváze zavazadla platíte nemalé částky. Vhodné je také nejdůležitější věci zabalit do příručního zavazadla, protože velké zavazadlo vám mohou na letišti když už ne ukrást, tak alespoň ztratit a k čemu vám bude kufr plný oblečení, který vám vrátí na konci dovolené? Proto je důležité umět si správně zabalit. A v létě se místem v kufru šetřit dá. Stačí si správně zvolit oblečení, lehké a kombinovatelné!

Fashion survival pro ženy:

10 důležitých věcí, které vám postačí na dovolenou
Co sebou na dovolenou na oblečení potřebujete? Není toho mnoho: plavky, raději hned několik, šortky, pár triček, letní šaty, boty na pláž a plážovou osušku, pokud se tedy nechystáte užívat si all inclusive. Toto oblečení dokážete zabalit dokonce do příručního zavazadla, které si můžete vzít do letadla, takže máte jistotu, že si své zavazadlo pohlídáte. Do příručního zavazadla nepatří kosmetika, ale to nejdůležitější, bez čeho se na dovolené neobejdete! Když se vám zatoulá velký kufr s lodičkami a vaší „převybavenou“ kosmetickou taštičkou, to přežijete. Ale je škoda pokazit si dovolenou tím, že budete muset okamžitě vyrazit kupovat plavky a základní oblečení. Plážové šaty Emporio Armani, Plavky Emporio Armani (Také jako push-up), Plážová taška Emporio Armani, Plážové boty Emporio Armani, Šortky Emporio Armani, Košilové šaty Emporio Armani, Luxusní plavky Emporio Armani, Jednodílné plavky ideální na plavání, Letní top Emporio Armani, Plavky Emporio Armani. Tento dovolenkový a plážový sortiment značky Emporio Armani koupíte za výhodné ceny v obchodním módním domě DESSUE.cz.

Chcete si přibalit plážovou osušku? Podívejte se na naše módní tipy. Máte-li ráda pestřejší barvy, vsadit můžete na značku Freegun. Ideální na dovolenou jsou také topy a sukně značky Desue. Vtipný design aplikovaný na praktických jednoduchých střizích je ideálním letním oblečením i oblečením na pláž. Pořídit si je můžete také za zvýhodněnou cenu v setu. Výhodou modelů je také jejich snadná kombinovatelnost. Takže přesně to, co ocení váš kufr. Tipněte si, kolik kombinací uděláte ze dvou sukní a třech topů?

 

Zdroj obrázků: DESSUE.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram