Marko.in aneb HC Lev Praha stylově v Tipspor areně

Marko.in aneb HC Lev Praha stylově v Tipspor areně

Krásné ženy a hokej, to je kombinace, která bude k vidění již tuto neděli v Tipsport areně...

Krásné ženy a hokej, to je kombinace, která bude k vidění již tuto neděli 15. 12. 2013 na stadionu Tipsport arény v Praze. Módní návrhář Marko Lopatič se totiž rozhodl upořádat netradiční přehlídku a výjimečnou diváckou show přímo na ledě hokejového klubu HC LEV Praha.
 
Diváci se zde mohou těšit jak na klasický hokejový zápas se Slovanem Bratislava, tak na dvě módní přehlídky, které Marko.in připravuje jako doprovodný program v rámci obouch oficiálních přestávek. Co ho k tomu vedlo a co spojuje oblíbený hokejový tým a dámskou módu?
 
Hokejový LEV rozzáří krásné lvice „Nápad na tuto netradiční spolupráci se zrodil zcela přirozeně a to v souvislosti s mou poslední kolekcí WILD. Jak název sám napovídá, je protkána zvířecími motivy a onen král zvířat v nich hraje hlavní roli“ vysvětlil Marko Lopatič. „Právě lev umístěný ve znaku hokejového týmu, byl hlavním spouštěčem této spolupráce, na kterou se osobně velice těším. A kromě jiného, krásné ženy, luxusní móda a silní hokejisté jdou přece odjakživa dohromady“ dodal s úsměvem Marko.
 

 
Inspiraci pro tuto kolekci našel mladý návrhář v přírodě. Nejvíce se objevuje motiv šelmy. V té tvůrce vidí spojení života v realitě a duševního naplnění vyšší silou. Zvíře zabije pro přežití, ale nikdy ne nadarmo, zároveň zůstává intuitivní a poslouchá svůj vnitřní hlas. Je určena pro denní nošení, základními materiály jsou hedvábí a nylon. Kromě kolekce WILD bude na stadionu k vidění i mini kolekce večerních šatů SOUL, která měla svou premiéru na letošním Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech. Kolekce osmi šatů podtrhuje přirozenou ženskost a symbolizuje vývoj člověka od nejnižších sexuálních pudů až k symbolickému osvícení. Přehlídka bude rozdělena do dvou fází.
První proběhne v bezprostřední blízkosti kluziště, na červeném koberci a půjde o velkolepou show plnou světel, hudby a plamenometů. Druhá o něco méně divoká, s nádechem elegance a glamouru se uskuteční ve VIP prostorách sportovní haly. Modely oblečou nekrásnější české ženy jako například Jana Doleželová, Eliška Bučkova či Eva Čerešňáková.
 
Kde se vzal Marko.in?
Marko.in, mladý návrhář sarajevského původu se v letošním roce výrazně prosadil na poli módy a to v rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend 2013. Zde dostal ojedinělou příležitost uspořádat vlastní módní přehlídku a ukázat, co opravdu umí. „Fashion Weeked mi přinesl řadu příležitostí, za které jsem skutečně vděčný. Začali se objevovat noví klienti, mé modely nosí třeba Helena Vondráčková, a navázal jsem i užší spolupráci s partnery, jako například Car Motors MB, kteří mi každodenně pomáhají v mé práci,“ upřesnil, Marko. A jaké je tajemství jeho úspěchu? „Plňte si své sny a na nic nečekejte. Buďte akční, sami sebou a neohlížejte se na názory davu. Za každých okolností plně upřímní k sobě samým, pouze tak se stanete upřímnými i k okolí. To stejné platí i o milování a sebelásce.“
 
 
 
Zdroj: Marko.in
Foto: Lukáš David
Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram