Masáže pro duši i tělo: Odpočiňte si v přírodním salonu krásy OliOla

Masáže pro duši i tělo: Odpočiňte si v přírodním salonu krásy OliOla

Jste-li v hledání harmonie mezi krásou a zdravím, masáže v salonu OliOla jsou tou správnou volbou. Salon OliOla organic beauty nacházející se v pražských Strašnicích nabízí masáže, které vám pomohou nejen odpočinout vašemu tělu, ale i uklidnit vaši mysl.

„Naše masáže probíhají v atraktivních víkendových termínech, abychom klientům zajistili maximální klid a ticho,“ říká Charlotte Vacková, majitelka salonu. „Víkend je časem, kdy si naši klienti masáže nejvíce užívají v příjemném a klidném prostředí,“ dodává masér Marek, který vás rád přivítá a poskytne potřebný odpočinek každý víkend. Během pracovního týdne si můžete užít kokosovou masáž nebo dopřát vašim dětem speciální dětskou masáž, které poskytuje masérka Olga. 

Představme si nyní blíže sedm unikátních typů masáží, které vám nabízí salon OliOla.

Aromaterapeutická masáž s drahými kameny
Aromaterapeutická masáž s drahými kameny je terapií pro celkové uvolnění, regeneraci a relaxaci na unavené tělo i duši. Drahé kameny jsou vybírány podle konkrétního znamení zvěrokruhu klienta. Tyto kameny jsou následně spojeny s vybraným éterickým olejem, aby vytvořily relaxační atmosféru, která dokonale odpovídá individuálním potřebám každého klienta. Masáž nejenže poskytuje příjemné vůně, ale také přináší energetický vliv drahých kamenů.

Relaxační olejová masáž Pure Fiji
Tato odborně vedená masáž se zaměřuje na celkový odpočinek těla. Využívá se při ní čistých olejů od Pure Fiji, které uvolní celé tělo od stresu a napětí. 

Indická antistresová masáž hlavy
Pro úlevu od bolestí hlavy a napětí doporučujeme tuto masáž, která dokonale uvolňuje svaly krku a hlavy. Pocit pohody a uvolnění je zaručen.

Inlight kompletní tělová péče s cedrovým dřevem
Relaxační a antistresová masáž s použitím kosmetiky od Inlight. Kombinuje kvalitní kosmetiku s masážními nástroji z cedrového dřeva.

Kokosová vlna - celotělová relaxační masáž
Teplé kokosové měšce a zábal v másle a kokosové drti zajišťují regeneraci těla i mysli. Po masáži pak přijde šálek čokolády s kokosovým mlékem. Jedná se o jednu z nejvyhledávanějších masáží v OliOla organic beauty salonu.

Dětská jemná relaxační masáž
Speciálně navržená pro děti ve věku 6–12 let. Jemné tahy a stoprocentní bio oleje poskytují relaxaci i nejmladším klientům.

Kalifornská masáž s masážní pistolí
Moderní techniky masáže kombinované s hlubokou relaxací. Ideální pro ty, kteří hledají inovativní přístup k odpočinku. Přijďte si odpočinout do OliOla organic beauty a nechte se hýčkat.

Více informací najdete na www.oliola.cz.

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram