Máte citlivou pleť? Vsaďte v létě na kosmetickou řadu s magnéziem

Máte citlivou pleť? Vsaďte v létě na kosmetickou řadu s magnéziem

Osvěžení, hydratace a zklidnění pleti kdykoliv během dne si můžete dopřát díky kosmetické řadě s magnéziem, která v kombinaci s probiotiky a postbiotiky poskytuje pozoruhodné zklidňující účinky i té nejcitlivější pleti.

Seznamte se s Magnesium Mist hydratační mlhou s magnéziem, která je vytvořena speciálně pro hydrataci a zklidnění velmi citlivé pleti. 100% přírodní složení obsahuje sůl z Mrtvého moře s vysokou koncentrací hořčíku. Jemný sprej okamžitě hydratuje a zklidňuje pleť a chrání ji proti znečištění. Produkty této řady navíc obsahují exkluzivní patentovanou látku Novaxyline, která přispívá k omlazení pleti. Hydratační mlhu Magnesium Mist lze použít i pro fixaci make-upu nebo pro osvěžení kdykoliv během dne.

Výsledkem je 100% svěží, hydratovaná a zklidněná pleť, a to již po prvním použití. Hydratační mlha je vhodná pro všechny typy pleti, je hypoalergenní a vhodná i pro vegany. Navíc je tento malý zázrak bez konzervantů. Aplikujte ze vzdálenosti 30 cm na odlíčenou a vyčištěnou pleť. Nechte působit 15 sekund a poté osušte a pokračujte v běžné péči o pleť.

K hydratační mlze doporučujeme pořídit i Čisticí hydro-biotické mléko s magnéziem, které šetrně odstraní váš make-up, posílí hydrolipidový film a mikrobiotickou flóru pleti. Hydro-biotický krém s magnéziem díky cíleným prebiotikům, výtažkům ze lničky seté a kyselině hyaluronové vaši pleť dlouhodobě zklidní, vyživí, hydratuje a chrání

Za hydratační mlhou stojí špičková péče o pleť francouzské značky Novexpert, která byla vyvinuta ve spolupráci s předními vědci a lékaři. Propojuje sílu přírody s moderními technologiemi a poznatky z dlouholetých výzkumů vývoje v oblasti molekulární biologie a epigenetiky. Jako přísady jsou používány pouze dobře známé přírodní látky, které se přirozeně nacházejí v lidském těle. Jejich účinky jsou již ověřené a podložené. Produkty Novexpert obsahují pouze 100% přírodní látky, které pokožka snadno přijímá. Jsou čisté, bezpečné a hypoalergenní. Neobsahují žádné konzervační látky ani látky živočišného původu. Mohou je používat i těhotné a kojící ženy. Kvalitu kosmetiky Novexpert potvrzuje certifikace ECOCERT.


NOVEXPERT Milky Cleanser Hydro-biotic čisticí hydro-biotické mléko s magnéziem 200 ml

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram