Máte rádi dobrou kávu a chcete si ji vychutnat v pohodlí domova? Vyzkoušejte kapsle STARBUCKS

Máte rádi dobrou kávu a chcete si ji vychutnat v pohodlí domova? Vyzkoušejte kapsle STARBUCKS

Každý milovník kávy ví, že STARBUCKS je na vrcholu kvalitních horkých nápojů. A co teprve STARBUCKS by NESPRESSO®, kávové kapsle, za kterými nemusíte nikam chodit a vychutnáte si je v pohodlí svého domova. Pojďte se s nimi pořádně seznámit.

Právě tato doba volá po tom, abychom zůstávali co nejvíce doma, proto bychom si to měli ve svém prostředí zpříjemnit na maximum. Jak lépe toho dosáhnout než s kvalitní a lahodnou kávou? Z čeho můžete vybírat?

Kapsle Starbucks Blonde® Espresso roast 

Výsledkem práce Starbucks pražičů, kteří hledají jemnější alternativu tmavě pražených Starbucks káv, je jasná citrusová sladkost a hladká plnost chutí kávy Blonde Roast. Směs káv z Latinské Ameriky a východní Afriky chutná skvěle horká i studená. 


Zdroj: STARBUCKS

Kapsle Colombia

Středně pražená káva, pro kterou je typická vyváženost a dominantní příchuť ořechů. Ve výšce 1800 metrů nad mořem v majestátních Andách uprostřed sopečného údolí se pěstují ta nejkvalitnější kávová zrna z celé Kolumbie.


Zdroj: STARBUCKS

Kapsle Pike Place® 

Z první kavárny Starbucks v Seattlu se do všech kaváren na světě rozšířila čerstvě překapávaná káva, kterou si můžete vychutnat v průběhu celého dne. Skvěle vyvážená káva s jemnými tóny kakaa a pražených oříšků spatřila světlo světa v roce 2008, kdy ti nejlepší pražiči upražili kávová zrna z Latinské Ameriky a probudili v nich bohatou a plnou chuť, kterou si můžete vychutnat každý den ve svých oblíbených kavárnách po celém světě. 


Zdroj: STARBUCKS

Kapsle Espresso roast 

Intenzivní, karamelovo sladká a příjemně hořká – to je chuť jedinečné kávy Espresso roast, která je součástí všech Starbucks espresso nápojů. Její příběh začal už v roce 1975 při hledání perfektní a vyvážené kávy, která by se stala součástí této kávové kultury.


Zdroj: STARBUCKS

Valentýnské překvapení

Chystáte se pro kávu přeci jen do kavárny Starbucks? Rozhodně uděláte dobře. Starbucks totiž přináší valentýnské překvapení, kdy pro všechny zamilované nabídne trio horkých čokolád. Jedinečné momenty plné lásky a pohody, prožité s vaší drahou polovičkou vám i tento rok zpříjemní Premium Hot Chocolate, White Chocolate nebo limitovaná Marshmallow Hot Chocolate s marshmallow šlehačkou. Svého partnera můžete také obdarovat donutem ve tvaru srdíčka. Tahle kombinace určitě navodí tu správnou atmosféru. Pokud preferujete trávit Valentýna zachumlaním v dece v pohodlí domova, objednejte si valentýnskou nabídku Starbucks prostřednictvím služeb Dámejídlo.cz nebo Wolt. 


Zdroj: STARBUCKS

 

 Nezapomenutelné valentýnské momenty vám i letos přeje Starbucks.

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram