Máte rádi londýnskou módu? Objednejte si ji až domů s poštovným zdarma!

Máte rádi londýnskou módu? Objednejte si ji až domů s poštovným zdarma!

Internetový obchod Asos.com je mega trhákem v online nakupování! 

Slevy jen na konci sezóny? Na Asos.com ani náhodou! Asos.com je sympatický online shop, který nabízí tisíce kusů oblečení, obuvi a dalších doplňků a o své zákaznice určitě nemá nouzi. Ale aby jich měl ještě více, tak nás denně překvapuje novými slevami, které nemají konce. V sekci slev najdete mnoho druhů oblečení, na které jsou až 70% slevy!

A nemusíte mít strach, že se jedná o starou kolekci, sama mám vyzkoušené, že zboží, které je novinkou na trhu módy, je zlevněné také. Možná to vypadá neuvěřitelně, ale Asos.com skutečně nemá potřebu prodávat věci starších kolekcí, jak tomu bývá běžně v českých buticích. Jejich tržby jsou obrovské, tím pádem si mohou dovolit odměňovat své zákazníky takto sympatickými slevami. A co si budeme vyprávět, v ČR není jednoduché takový obchod najít. Poštovné zdarma i výměna zboží je samozřejmostí! I v ohledu poštovného a výměny zboží je Asos.com neuvěřitelně vstřícný. Potřebujete pouze ponožky nebo třeba náušnice? Není problém, poštovné bude totiž úplně zdarma! A je jedno, jestli si objednáte 20 kusů nebo třeba jeden. Zásilka vám bude doručena do cca 10 dnů, ale mně například dorazil balíček už za týden.

Další specialitou Asos.com je absolutní vstřícnost, pokud chcete zboží vrátit. Nemusíte udávat důvod, stačí pouze zboží poslat zpět do 14 dnů po obdržení. Asos.com vám obratem pošle peníze! Boty jaké jste ještě neviděly! Neuvěřitelný na Asos.com je výběr bot.

Ještě jsem neviděla podobný obchod, který by jich nabízel tolik. Najdete zde boty všech stylů a značek, uvidíte boty vypadající téměř nenositelně a kosmicky, boty pohodlné a zároveň originální, večerní boty nebo mokasíny na gumových platformách, boty třpytivé, zářivé, barevné či šedivé, holinky, žabky, kozačky nebo dřeváky.Těžko popsat vše, musíte se přesvědčit sami, určitě litovat nebudete! Asos.com nabízí mix značek a cen, vybere si každý! Značek na stránkách Asos.com je nepřeberné množství. Velká většina není u nás v ČR k dostání, ale jinde ve světě většinou slaví úspěchy.

Mohu doporučit značku River Island, která je klasikou Londýna a jejich oblečení je kvalitní a zároveň originální. Asos.com není jen název online obchodu, ale Asos je také značka, která se na stránkách prodává. Dovolím si tvrdit, že je to nejlevnější značka, která je zde k dostání. Nejlevnější ale v tomto případě neznamená nejhorší! Věci jsou zde úžasné! Absolutně drží krok s nejnovějšími trendy, má styl a slevy se této značce skutečně nevyhýbají. Mohla bych pokračovat a představovat další stovky značek, které zde jsou, ale tím bych vás asi začala nudit. Stačí se podívat na www.asos.com a určitě sami poznáte, že tento online shop je prostě pecka! Budu moc ráda, když k nám do redakce napíšete své zkušenosti, jak se vám nakupovalo a jak jste byla spokojená!

 

Zdroj obrázků: Asos.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram