Maya Hawke září jako kosmická královna v kampani Prada Holiday 2023

Maya Hawke září jako kosmická královna v kampani Prada Holiday 2023

V neustále se měnícím světě vysoké módy se v kampani Prada Holiday 2023 objevují zářivé hvězdy, kdy značka své diváky zve na expedici do jiného světa s Mayou Hawke a Kim Tae-Ri.

Herečka Maya Hawke, známá svými rolemi v seriálech Stranger Things a Wildcat zažívá svůj velký kariérní vzestup. Značka Prada si ji pro první spolupráci vybrala již loni, když ji obsadila do kampaně kolekce šperků.

Prázdninová kampaň zachycená prostřednictvím fotografie Willyho Vanderperra vyobrazuje dvojici hereček v zářících ozdobách na pozadí blikajících hvězd a ikonické kostkované podlahy Prada. Maya Hawke oděná do dlouhého béžového kabátu, vyzařuje pocit uvolněné elegance, která nenápadně koresponduje s jejím kosmickým okolím. I výraz herečky naznačuje, že nejspíš uvažuje o svém příštím nebeském dobrodružství. Outfit herečky zvýrazňuje stylová kabelka, která je důkazem trvalé sofistikovanosti značky Prada. Módní dům tak bez námahy spojuje současný vkus se svým bohatým odkazem.

Jihokorejská herečka Kim Tae-Ri je naopak oděná do lesklých černých šatů, které vyzařují slavnostní náladu, mají nařasené akcenty a jsou doplněné rovněž o luxusní kabelku. Tae-Ri, známá jako The Handmaiden, se na fotkách nachází ve své vlastní světelné ozdobě, která posiluje zastřešující téma kampaně – jedinečnost a osobní cestu.

Pokud sledujete kampaně značky Prada, jistě si vzpomenete na uvedení její kosmetické řady a zároveň podzimní kampaně 2023, která se inspirovala přírodním světem květin. Módní dům tak odráží nadčasová i důležitá témata spojená s luxusní módou zároveň.

foto: Willy Vanderperre / se svolením Prada

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram