Maya Hawke ze Stranger Things ve spodním prádle Calvin Klein

Maya Hawke ze Stranger Things ve spodním prádle Calvin Klein

Není to poprvé, kdy Maya Hawke spolupracuje se značkou Calvin Klein. I tentokrát se stala tváří kampaně spodního prádlo. V kolekci s názvem „Calvins or Nothing“ jí to opravdu sluší.

foto: se svolením Calvin Klein

Ikonické spodní prádlo v nové kolekci dává s nadsázkou jasný signál. Buď spodní prádlo Calvin Klein nebo žádné. Jedna z nejvíce oblíbených módních značek v Americe udává aktuální trendy tím, že zúročila své předchozí řady spodního prádla a vytvořila novou a jedinečnou kolekci.

Herečka, která se proslavila seriálem Stranger Things a která je dcerou známých hollywoodských hvězd, Umy Thurman a Ethana Hawke, je nyní zachycena v ikonických vzorech spodního prádla americké módní značky. Fotograf Gray Sorrenti čtyřiadvacetiletou modelku a herečku ztvárnil na černobílých snímcích ve svém studiu. Portréty s Mayou tak evokují charakteristický vzhled samotné značky.

Snímky v kampani zachycují Mayu Hawke v černé braletce a spodním prádle řady Bonded Flex, na jiném snímku blondýnka pózuje v řadě CK Black, kterou zastupují síťované a krajkové materiály. Dámské boxerky z řady Cotton Classic z jiného záběru byly původně vyrobeny v roce 1981, značka je s oblibou stále „oživuje“.

Maya Hawk se objevila v kampani spodního prádla značky Calvin Klein již v roce 2017. Tehdy po boku Kirsten Duns a Lauren Hutton. Do aktuální kolekce zařadila značka své známé řady, kromě Cotton Classic a Bonded Flex také Embossed Icon, Modern Cotton a CK Black.

foto: se svolením Calvin Klein

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram