MEET HER IN THE CITY KARLOVY VARY

MEET HER IN THE CITY KARLOVY VARY

Měsíc po uvedení kolekce Meet Her In the City se retrospektivně vracíme na Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary, kde se značce On the Boat podařilo obléct nejednu celebritu.

Kromě Leoše Mareše a Moniky Bagárové se na karlovarské promenádě v modelech On the Boat objevili třeba Paulie Garand, Alžběta Ferencová aka Zea a mnoho dalších. 

Foto:  On the Boat

 

Festivalem inspirovaná a pro festival a další společenské příležitosti určená kolekce české udržitelné značky On the Boat slavila na festivalu v Karlových Varech nejeden úspěch. Oblékly ji totiž celebrity napříč žánry. Od hereček a herců, přes modelky, moderátory, až po influencery a influencerky, rappery nebo režiséry. Zkrátka byla vidět na mnoha místech festivalu a při mnoha příležitostech. 

“Mám radost, že se vyplatilo úsilí, které každé, nejen této, kolekci věnuji a že se podařilo oblečení dostat mezi lidi. Vážím si toho, že se známé české tváře nebály vynést On the Boat právě při tak koncentrované společenské události jakou karlovarský filmový festival bezesporu je”, hodnotí designérka značky, Jana Horejšová. 

Celá kolekce Meet Her In the City vznikla především upcyclingem pánských sak a kalhot, ale objevují se v ní i nové materiály, které autorka zkoumá právě s ohledem na jejich využití v rámci festivalových outfitů. Jedná se především o tyl a plavkovinu zastoupených v kolekci ve formě second skin sukní a topů.

Kolekce nabízí dvacet tři modelů určených především pro společenské události a nechybí v ní saka s aplikací výrazných 3D květin,  úzké i široké kalhoty, ale i zmiňované second skin sukně, které vypadají skvěle na jakékoliv formě postavy. 

Kdo oblékl On the Boat? 

 

O značce On the Boat: 

On The Boat je značka udržitelného, eticky a ekologicky vyráběného oblečení, která se snaží řešit problémy způsobené fenoménem fast fashion.Textil, který používá pro potisk vlastní certifikáty GOTS, OE 100, OEKO TEX a FAIR WEAR z organické bavlny.Součástí tvorby značky je UPCYCLING. Upcyklované modely vznikají jako reakce na současný textilní průmysl.

Zakladatelka značky Jana Horejšová je absolventkou  oděvní školy v Liberci. Strávila několik let  v  textilních dílnách jako technolog, připravovala vzorky v děčínské dílně do výroby pro Pietro Filipi nebo sbírala zkušenosti v pražském salónu Richter.Po praxi  v oděvním průmyslu několik let cestovala a věnovala se čtyři roky studiu tradiční čínské medicíny pod vedením MUDr. Ludmily Bendové. Láska k odívání, alternativní medicíně i roky strávené na cestách ji inspirovaly k založení udržitelné značky oblečení. Zrcadlí v ní potřebu reagovat na současný textilní průmysl i na současnou světovou ekologickou situaci. Jana tráví část roku se svou rodinou na pobřežích Atlantského oceánu na ostrově Lanzarote nebo v Andalusii, kde nachází velkou inspiraci a  kde se se svými dětmi a partnerem účastní akcí na jeho očistu. 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram