Meghan Markle poprvé po porodu vystoupila na veřejnosti při slavnostním ceremoniálu a oblékla si Givenchy

Meghan Markle poprvé po porodu vystoupila na veřejnosti při slavnostním ceremoniálu a oblékla si Givenchy

Vévodkyně ze Sussexu se minulou sobotu objevila poprvé po porodu na veřejnosti. Vyjela si v tradičním královském kočáře se svým manželem princem Harrym a vévodkyní z Cambridge Kate na každoroční ceremoniál, který oslavuje královniny narozeniny. Meghan byla velmi šik. 

Oficiální přehlídka a oslava

Usměvavá Meghan Markle potěšila anglickou veřejnost, když se objevila na tradičním ceremoniálu nazvaným Trooping the Colour. Pod anglickým názvem se skrývá oslava narozenin královských panovníků, kdy se vojska sjedou z celé země, aby poctila šlechtickou rodinu průvodem se salvami a přeletem vojenských letadel. Nutností je přítomnost mladých královských členů, kteří projíždí v kočáru a zdraví veřejnost. Meghan je nyní na mateřské dovolené a její přítomnost na této akci byla poprvé, kdy se objevila před lidmi po porodu. 

Obě vévodkyně byly elegantními maminkami

Vévodkyně ze Sussexu si na speciální společenskou příležitost oblékla tmavě modrý kabát Givenchy. Navrhovala ho stejná návrhářka, která stvořila i její svatební šaty. Clare Waight Keller patří k oblíbenkyním mladé maminky Meghan. Elegantní klobouk byl od návrháře Noela Steward. Vévodkyně Kate oblékla světle žluté šaty z dílny Alexandra McQueen a výrazný klobouk od Philipa Tracey. Obě vévodkyně byly obrázkem štěstí, radosti a neotřelého šik stylu. 

Zdroj; pinterest.com,  vogue.co.uk

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram