Melissa našla dalšího spřízněného designéra – představuje boty od Karla Lagerfelda!

Melissa našla dalšího spřízněného designéra – představuje boty od Karla Lagerfelda!

Už nyní můžete boty Melissa od Karla Lagerfelda koupit! 

Lagerfeldovy kreace málokdy zklamou, a když mu byl nabídnut tento projekt, vytvořit boty pro značku Melissa, tak neváhal, protože pro něj to byla zase nová výzva. „Je to jedna z nejvíce vzrušujících spoluprací, kterou kdy naše společnost měla. Karel Lagerfeld je ikonickým návrhářem 21. století, který rozšířil své návrhářské království i o značku Melissa. Lagerfeldův skvělý talent je v kolekci přeložen do obuvnických linií, které mají obdiv u našich zákazníků a umožňují jim pořídit si něco od Lagerfelda, zase o něco dostupněji,“ řekl pro média o spolupráci Paul Pedo, marketingový ředitel značky Melissa.

Boty Melissa by Karl Lagerfeld: Model Ginga
Karl Lagerfeld se při tvorbě bot nechal inspirovat brazilským stylem, což je vidět i na jejich názvu. Model se jmenuje Ginga, který má symbolizovat boty, jež svými křivkami ladí a jsou takovou kočičí záležitostí. Černá bota na vysokém, ale příjemně širokém podpatku, je dozdobena dvěma barevnými pruhy. Hezký celkový dojem dělá také úzký pásek přes nárt, který botě dodává ten správný šmrnc.

Boty Melissa by Karl Lagerfeld: Model Glam
Další model bot s názvem Glam, který Karl Langerfeld tvořil trochu futuristickým viděním, je dozdoben jakoby rozpůlenými kuličkami, které jsou posazeny na vršku boty. Podle Karla jsou boty nejvíce vhodné ke slim džínám, které doplňuje rozevlátá, oversize košile. Jejich metalická zlatavá barva z vás udělá sexy kočku a jejich tvar do špičky zase podtrhuje elegantní prvky boty.

Boty Melissa by Karl Lagerfeld: Model Incense
Tento model bot je zaručeně nejzábavnější z celé kolekce. Podle Lagerfelda není třeba brát módu tolik vážně, ale někdy je vhodné jí trochu odlehčit a vytvořit model jako třeba tento. Botu zdobí kornoutek, který je naplněn třpytivou zmrzlinou, jež pak přirozeně navazuje na „obyčejný“ černý podpatek. Humorné boty vám mají zlepšit náladu během šedivých zimním dnů. No proč to nevyzkoušet!

Další články o botách

Boty Melissa by Karl Lagerfeld: Model Melissima
Další model od Karla Lagerfelda pro Melissu je elegantnější a dalo by se říct, že střídmější, tak aby oslovil ženy, které nejsou fanynky nevšedního vzhledu bot. Melissima bude k dostání v matném nebo lesklém provedení. Malý podpatek boty, špičatější tvar a uzoučké pásky přes nárt, to jsou aspekty pro elegantnější model. I tak bota vypadá hezky, ale pro zdivočelé konzumentky netradiční módy to asi nebude.

Kráska Cara Delevingne je tváří kolekce! Cara Delevingne je top modelka známá po celém světě a teď bude možná ještě známější. Spolupráce s Karlem Lagerfeldem a značkou Melissa se přece neodmítá a tak se Cara stala hlavní tváří této kolekce.

A posuďte samy, nesluší jí to?

 

Zdroj obrázků: Melissa.com.br

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram