Metalické odlesky červnových MUST HAVES

Metalické odlesky červnových MUST HAVES

Jo, jako vážně. Ani my to úplně nechápeme (a letos ještě více než loni), ale červen začal. Takže to chce sluneční brýle, pohodlné sandálky a krok co krok zářit. Třeba pomocí metalických doplňků.  

Kimono H&M 399 Kč ; Stříbrné sandálky Tamaris 1 099 Kč ; Sluneční brýle SNOB Milano 3 950 Kč ; Kraťasy Vero Moda 689 Kč ; Bílý top Noisy May 689 Kč ; Peněženka Haily's 189 Kč

Ta rána, kdy bezprostředně po probuzení poznáte, že tenhle den bude doopravdy letní, se přiblížila. Čekají za oknem, až se konečně přestanete bát a pustíte je dovnitř. Kdy se konečně smíříte s tím, že je zase celé jaro pryč a od léta už nevede cesta zpět. Je před námi. A těší se na nás. Stejně tak i červen, který si už nedokážeme představit bez našich MUST HAVES. Číslo jedna je určitě bílý top se stříbrným zipem a k němu basic džínové kraťásky. Ne moc krátké a ne moc dlouhé. Prostě takové, jaké je chceme.  

A během těch červnových rán se budete muset zase v rychlosti naučit zapínat pásky sandálků, protože prostě zaberou více času než obouvání balerínek. Kdybyste se kvůli tomu náhodou měla zdržet, ať to, prosím vás, stojí za to. Stříbrné lesklé pásky placatých sandálků Tamaris by zpoždění mohly omluvit dostatečně stylově. U konce těch rán, kdy dopnete sandálky a překročíte v nich domovní práh, ujistěte se, že na hlavě, za trikem nebo někde v kabelce máte své oblíbené sluneční brýle. (Pokud žádné oblíbené nemáte, mohly by se jimi stát ručně vyráběné brýle z Itálie!) No a kdyby foukalo, nikdy neuškodí pořídit si vzorované kimono. 

Lesk červnových dní už se k nám nese.

A jak on k nám, tak mi k němu.

V červnu jdeme do lesku. Bez řečí.

pinterest.com ; zoot.cz ; answear.cz ; snobmilano.cz ; hm.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram