MI Fashion Label si v jarní kolekci 2018 pohrála s detaily

MI Fashion Label si v jarní kolekci 2018 pohrála s detaily

Pom pomy, výrazné líčení víček, kabelky, volánky a řasení - česká značka MI Fashion Label dala v jarní kolekci 2018 na detaily.

Další z přehlídek, kterou nám zářijový týden módy v Praze nabídl, byla ta od MI Fashion Label. Na první pohled zaujala hra s doplňky a detaily. Modelky dostaly nevšední líčení očí, pásky, kabelky nebo třeba chlupaté pom pomy. Ty jsme zahlédli jak připnuté na taškách, tak na šatech nebo ležérně vykukující z kapsy kraťásků na klíčence. Neobvykle střižené byly také boty, kterými své modely návrhářka doplnila. Jejich asymetrický střih jistě přilákal mnoho pohledů.

Návrhářka nedržela žádnou očividnou koncepci modelů, spíše uvedla několik modelů vždy z jedné výrazné látky a proložila je většinou tmavým outfitem. Převládaly lehce oversize střihy, neočekávejte tedy žádné obepnuté šatičky nebo džíny. Přehlídku uzavřela šaty z pronikavě modré látky, u které vsadila spíše na minimalismus a namísto komplikovaných střihů a kombinací materiálu jedněm našila krajkové černé rukávky a druhým přidala křížení na hrudníku do písmene X.

MBPFW

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram