Mi fashion label v nové kolekci využívá hry s vázáním a rafinovanými střihy

Mi fashion label v nové kolekci využívá hry s vázáním a rafinovanými střihy

Značka, kterou má v oblibě moderátorka Daniela Brzobohatá (Písařovicová) přináší novou kolekci, která je oproti předchozím v neutrálních a tmavých tónech a bude vás bavit střihovým řešením, vázáním i kombinovatelností.  

 

Módní návrhářka Lenka Mulabegovič se svou značkou Mi fashion label představila kolekci pro jaro / léto 2024 pod názvem Hidden Beauty, která spojuje lehkost materiálů s chytrým střihovým řešením. 

Od černé siluety přes šedou, pudrovou, mentolovou až po růžovou, krémovou a bílou přináší kolekce i výraznější vzor, který je ale pouze na lehkých letních oboustranných šatech z luxusního viskózového brokátu, který na zakázku pro Mi fashion label vyrobila firma Hedva Český Brokát, tradiční český výrobce žakárských tkanin.

Kolekce je tvořena z rafinovaných střihových manipulací, prodloužených délek rukávů, rozparků a manžet. Hra s uvazováním a přepásáním několika variantami bude své nositelky upřímně bavit. Kolekce se velmi snadno vrství a vzájemně kombinuje. Podtrhne majitelku oblečení a ukáže její vnitřní krásu.

Mi fashion label novou kolekcí opakovaně projevuje lásku k malosériové výrobě, prolínání prvků haute couture a experimentální přístup zpracování. Jejich kolekce baví mnoho žen včetně těch z českého showbyznysu. Moderátorku Danielu Brzobohatou jsme v šatech Mi fashion label mohli vidět na akcích, jako jsou předávání cen Zlatá hokejka, Český slavík nebo Magnesia Litera. Kousky Mi fashion label mají v oblibě i moderátorky Kateřina Pechová a Jana Peroutková. 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram