Michael Kováčik na Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku představil kolekci plnou nadčasovosti a unisex módy

Michael Kováčik na Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku představil kolekci plnou nadčasovosti a unisex módy

Deset let své kariéry oslavil slovenský návrhář žijící v Praze dokonale zpracovanou kolekcí. Asymetrie, elegance i minimalismus provázely jednotlivé modely a úderná přehlídka zaujala všechny v sále.

Modely zpracované v základních odstínech bílé, černé, béžové i červené předvedli modelky a modelové v rámci právě probíhajícího Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku, který se tentokrát odehrává ve velké sázkové hale Chuchle Arena Praha. Červené podsvícení dodalo přehlídce na dramatičnosti a efektu, kdy jednotlivé modely z barevné mlhy postupně jakoby vystupovaly. I finální aplaus si autor kolekce Michael Kováčik upřímně užil. 

Návrhář oslavil deset let svého působení na pozici módního návrháře elegantní přehlídkou spojující pohodlí a ženskost, stejně jako nadčasovost a mužnou eleganci. Slovenský návrhář rozhodně nepodléhá aktuálním módním trendům a tvoří pocitově z osobního pohledu na módní svět. V aktuálních týdnech byl navíc extrémně zaneprázdněný, protože ve stejném čase připravoval oblečení i dívkám na Miss Slovensko, díky čemuž trávil hodně času na cestách mezi Bratislavou a Prahou a balancoval doslova s každou hodinou svého času. 

Košile a košilové šaty společně s oversized sakem jsou v podzimní kolekci Michaela Kováčika základem všeho. Doplněné jsou o krátké sukně nad kola vedle dlouhých asymetrických střihů s důrazem na výstřih stejně jako unisex límeček zapnutý až ke krku. Své místo zde mají i lesklé a třpytící se kousky, které pohodlně vynosíte na formálnější události. Detaily v podobě velkých náušnic, oversized kabelek i jemný bílý melír ve vlasech modelek byly skutečnou třešničkou celé přehlídky.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram