Minikolekce s lučními květy od návrhářky Lucie Markové

Minikolekce s lučními květy od návrhářky Lucie Markové

Jaro jednoznačně volá po květinách, slunci i nové energii. To vše můžete načerpat společně s návrhářkou Lucií Markovou v její nové minikolekci.

foto: se svolením Lucie Markové

Minimalismus je pro návrhářku Lucii Markovou velmi důležitým aspektem její tvorby. Dokazuje to i nová minikolekce plná lučního kvítí. Minimalistické šaty a sukně odráží jaro i léto v plném rozpuku.

Šaty s potiskem jetele a heřmánku s lodičkovým výstřihem jsou ušité z velmi kvalitního úpletu, který je na dotek velmi příjemný. Spadlé rukávy jemně přes ramena společně s mírným zúžením v pase dodávají střihu ten správný šmrnc. Šaty s heřmánkem Café de Paris jsou jasnou volbou jemnosti a ženskosti.

foto: se svolením Lucie Markové

Rozkvetlou louku najdete i na áčkovém střihu šatů s potiskem lučních květů, který opticky tvaruje postavu do krásných ženských křivek. Střih se totiž zužuje do pasu, kde jsou šaty přestřižené a sukně se jemně rozšiřuje do A. Šaty mají polohluboký lodičkový výstřih, hravé a zároveň praktické kapsy v bocích a spadlé rukávky jemně přes ramena. Jsou z velmi kvalitního úpletu, proto se v nich budete cítit naprosto pohodlně.

„Barvy, které nacházíme v přírodě, nás s ní spojují, chrání před negativními emocemi a dodávají nám energii. To je v současné době důležité víc než jindy. Modely z mé minikolekce s lučními květy jsou vyrobeny z hedvábného saténu z premiové bavlny a mimořádně kvalitního úpletu,“ říká designérka Lucie Marková.

foto: se svolením Lucie Markové

Minimalistické letní sukně připravila návrhářka ve dvou verzích. Ta první vám nabídne kratší střih ve tvaru písmene A, který je velmi lichotivý pro všechny typy postav. Druhá verze je dlouhá pod kolena a je krásně řasená v několika vrstvách, navíc má tenkou krátkou spodničku. Obě pak nabízejí pohodlnou gumu v pase a kapsy. V neposlední řadě vás určitě osloví i kvalitní bavlna, která je velmi příjemná na tělo.

foto: se svolením Lucie Markové

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram