Minimalistickou eleganci v podání Kendall Jenner oslavuje značka Calvin Klein ve své jarní kolekci

Minimalistickou eleganci v podání Kendall Jenner oslavuje značka Calvin Klein ve své jarní kolekci

Kampaň značky Calvin Klein pro jaro 2024 hlásá novou vizi minimalistické elegance. Uvolněné a všestranné outfity představuje americká supermodelka, která je dlouholetou stálicí módního domu.

Ani letos tomu není jinak, vedení značky má jasno v tom, kdo je jejich hlavní ambasadorkou, a tak s odkazem na spolupráci sahající až do roku 2015, nafotil módní dům novou kampaň s americkou modelkou Kendall.

Kampaň zasazenou do městských ulic nafotil fotograf Mert Alas, který dostal za úkol prostřednictvím svých fotek ukázat neochvějný závazek značky k minimalismu a představuje tak základní kousky jarního šatníku navržené k rafinované jednoduchosti.

Uvolněný trenčkot je ústředním prvkem kolekce, jeho silueta je zahalena do nenucené elegance, která odráží plynulost samotného jara. V kombinaci s koženou crossbody kabelkou představuje elegantní a kompaktní všestrannost pro každodenní nošení.

Strečový blejzr a kalhoty se širokými nohavicemi odráží decentní sílu oblékání s čistými liniemi a neutrální paletou barev, která podtrhuje dědictví Calvin Klein. Kendall Jenner, coby mnohostranná ikona amerického showbyznysu, vnáší do kampaně nenucenou smyslnost. Oblíbenou supermodelku obsadila i značka Bottega Veneta do své jarní kampaně 2024.

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram