MINT: Prague Fashion Market oslaví sedmé výročí

MINT: Prague Fashion Market oslaví sedmé výročí

V multifunkčních prostorech Kampus Hybernská se můžete od 8. do 10. prosince setkat s místními i zahraničními designéry, ochutnávat delikatesy a vyzkoušet si svoje tvůrčí schopnosti.    

Vánoční dárky a dekorace si můžete vyrobit na některém z mnohých workshopů na dvacátém pokračování Prague Fashion Marketu v Praze. Páteční odpoledne bude věnováno výrobě adventních věnců s Plantáriem, s Krasopiskou si v pátek i v sobotu popíšete baňky nebo dřevěná kolečka jako vánoční ozdoby nebo si krasopisně nadepíšete jmenovky na dárky. Sobotní i nedělní workshopy "Já na tom dělám" využijí zásoby bannerů, které se během dvacetileté  tradice Prague Fashion Marketů nashromáždily a vy si z nich vyrobíte krásnou recyklovanou tašku s jejich příběhem. 

Na nedělním workshopu "Přírodní mýdlo" se Anastasia Serdyuk ze Sibiře podělí o pocity a vjemy z dětství, jež zhmotnila do přírodních mýdel. Tajemství jejich výroby prozradí návštěvníkům prosincového MINT: Prague Fashion Marketu. Vlastnoručně vyrobená voňavá a barevná mýdla budou krásným dárkem pro kamarádku, maminku nebo babičku.

Kampus v Hybernské ulici se zaplní desítkami lokálních značek, které prošly pečlivým výběrem. Těšit se můžete na aktuální módní kolekce značek Jaroslava, Anuk, Design by Lucie nebo Carri Boom, kvalitní kožené tašky a batohy Eggo, extravagantní šperky Acid Design a Laboka a doplňky od Lovemusic. Najdete tu skvělé značky i pro nejmenší, jimž pořídíte knížky v knihkupectví Baobab nebo Meander, originální hračky od Pikle a měkké dárky zase u  Twinsky. Pánům se jistě budou líbit luxusní produkty od Trueman a pera značky Pera Novák.

Do Kampusu Hybernská zamíří také několik zahraničních značek. Streetová trička a mikiny nabídne Plazmalab (Izrael), šperky z drahých kamenů a kovů zase Jewellery by Juna (Velká Británie) nebo Joanna Komorowska Design (Polsko). Až z Malorky na MINT zavítá značka Ez/lab sneakers s unisexovými sportovními botami.

Vstup je zdarma a přijít mohou i domácí mazlíčci.

 

mintmarket

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram