Móda je zábava a stojí za to s ní experimentovat. Zažijte stylový návrat na hodiny češtiny i chemie

Móda je zábava a stojí za to s ní experimentovat. Zažijte stylový návrat na hodiny češtiny i chemie

Začátkem září se znovu rozezvučí školní zvonky, aby na chodbách a v učebnách po letní pauze shromáždily nováčky z prvních ročníků i ostřílené středoškoláky. Pusťte se, stejně jako zástupci gen Z v nové verzi kultovního seriálu Gossip Girl, do soutěže nejen o nejlepší známky, ale
i o nejstylovější školní outfity.

V nové kampani eobuv.cz, v souladu s nejnovějšími trendy, představuje širokou škálu moderních tenisek, casual obuvi i doplňků. To vše od kultovních značek, jako jsou Dr. Martens, Crocs, adidas, New Balance, Vans nebo Converse, které mají mladí trendsetteři nonstop ve svém hledáčku.

 
Návrat do minulosti 

Jedním z nejvýraznějších trendů, které generaci Z definují, je návrat k divokým 90. létům a počátku nového milénia. Pro teenagery a fanoušky módy jsou dnes základem jejich každodenních outfitů zejména tenisky. Právě díky nim mohou vyjádřit svou osobnost a světový postoj, který chtějí dát na odiv nejen mezi svými vrstevníky. 

Eobuv má ve své nabídce nejen kousky podléhající aktuálním módním trendům, ale i nadčasové modely, které vydrží v botníku fashionistas celé roky. A co si dnešní středoškoláci nejraději vezmou na sebe? IT modelem jsou dnes vybledlé, na první pohled ošoupané džíny s rozšířeným střihem, krátké topy odhalující břicho, kožené bundy ve vintage stylu, tracker kšiltovky, oversized mikiny a spousta doplňků a bižuterie. 

Obuvnický multibrand do své kampaně k návratu do školy a pro sezónu podzim-zima 2023 vybral nejzajímavější modely od těch nejvíc trendy značek, mezi kterými můžete najít například vyšší tenisky Karl Lagerfeld, populární model Gazelle od adidas, nadčasové Vans nebo všemi oblíbené New Balance. Pro fanoušky dramatičtějších looků má eobuv.cz ve své nabídce i ikonické Martensky, které v posledních několika sezónách prokázaly svou univerzálnost. Perfektně totiž doplní džíny i letní šaty. V kampani se rovněž našlo místo pro legendární plátěnky Converse. Na podzim ve škole nejvíce zazáříte s těmi s vyšší podrážkou nebo modely na platformě. Navíc mají populární Conversky bílou podrážku, takže máte postaráno i tento požadovaný školní dress code. 

Školní výbava 

Každý středoškolák chce zapadnout. A také každý dnešní teenager ví, že ke každému outfitu patří i stylové doplňky, které ale do školy musí plnit nejen okrasnou funkci, ale měly by být i funkční a užitečné. 

Co začít třeba skvělým batohem? Zvláštní pozornost si zaslouží ty s dostatečným počtem kapes a oddělených přihrádek ve vnitřním prostoru. Právě tam totiž nikdy nebudete hledat sluchátka, smartphones nebo laptopy. Mezi další stylové doplňky, které se vyplatí pořídit právě před nástupem do školy, jsou nejrůznější čepice nebo hodinky.

Podzim už téměř klepe na dveře, druhá půlka léta utíká rychleji než kdy dřív a návrat do školy je prakticky za dveřmi. Nový školní rok je skvělou příležitostí zdůraznit svou individualitu a osobnost právě prostřednictvím módy. Móda je zábava, takže stojí za to experimentovat a vytvářet své vlastní, unikátní outfity, které se stanou vizitkou každého zástupce gen Z, a to nejen ve škole. Nechte teenagery cítit se dobře a sebejistě. Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram