Modelka Candice Swanepoel navrhuje vlastní plavky

Modelka Candice Swanepoel navrhuje vlastní plavky

Rozhodně není první modelkou, která se vydala směrem práce návrhářů. A určitě není ani tou poslední. Candice přináší kolekci plavek vlastní značky.

Značka s názvem Tropic of C, kterou soukromě Candice nazývá „Třetí dítě“, využívá své prodejní síly díky sociálním sítím, kde má jen na Instagramu téměř 13 milionů aktivních fanoušků. Správný marketing dokáže ze spojení krásné modelky a její vlastní dovolené udělat lukrativní výdělek pro všechny strany. Zejména pak pro značky, jejichž cedulky jednotlivé plavky nosí. A nemusí to být vyloženě modelky, spousta oblíbených blogerek si tímto způsobem dnes vydělává. Nebo si alespoň přilepšuje v podobě oblečení zdarma od daných společností.

Candice Swanepoel je známá zejména jako andílek Victoria's Secret, tím pádem se řadí mezi nejúspěšnější světové modelky. I to start její značky popožene rychle kupředu. „Trvalo to pár let, než přišel ten správný okamžik,“ vyjádřila se Swanepoel. „A také trvalo nějakou dobu, než jsem našla správný tým lidí, a to jsem měla opravdu hodně schůzek."

Značka Tropic C začala svou první kolekci velmi úzkým výběrem klasických siluet v různých tlumených a neutrálních barvách. Plavky mají vyšší výřez k bokům a perfektně sednou například do bokových džínsů nebo sukně. „Když balím na dovolenou, chci, aby se mi plavky hodily k sukni. Je opravdu příjemné, když se i v této kombinaci můžete cítit elegantně,“ dodává Swanepoel.

Kolekce Resort 2019 má svůj debut za sebou a modelka pro něj vybírala ty nejlepší tkaniny, včetně italských látek a odolného ekologického nylonu. Swanepoel si zakládá na kvalitě a estetickém vzhledu, sama říká, že nechce navrhovat jen proto, aby něco prodávala. Chce, aby se ženy v jejich plavkách cítily dobře. Ceny této kolekce se pohybují od 80 do 180 dolarů.

fashionista.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram