Modelky Kendall Jenner a Bella Hadid opanovaly přehlídku pánské módy Versace v Miláně

Modelky Kendall Jenner a Bella Hadid opanovaly přehlídku pánské módy Versace v Miláně

Říká se, že moment překvapení může být klíčem k jistému úspěchu. Na tento výrok letos vsadila i značka Versace na své přehlídce pánské módy na jaro a léto 2019 v Miláně.

Letošní přehlídka pánské módy Versace, která se minulý měsíc konala v Miláně, nabídla návštěvníkům překvapivý zážitek. Ačkoliv se jednalo o pánskou módu, na přehlídkovém molu se objevily i dvě světové topmodelky Kendall Jenner a Bella Hadid. Obě oblečené do laškovných minisukní a se zakomponovanými prvky, které propojovaly celou přehlídku. Kromě těchto dvou hvězdných jmen se na přehlídce kromě pánského osazenstva objevily i Stella Maxwell a další.

Kendall Jenner předvedla minišaty se vzorováním, které bylo inspirováno podmořským světem a jeho barevný motiv se prolíná i celou přehlídkou včetně pánského oblečení. Outfit je doplněn vysokými botami z nylonu, které jsou zakončené širokými pásky se stejným vzorováním, které kromě estetické funkce skýtají i funkci praktickou.

Bella Hadid se též objevila v minišatech, tentokrát kožených se zadním rozepínáním a postraními rozparky. Motiv barev a květin je zakomponován do střevíců outfitu.

Za účast na přehlídce oběma topmodelkám osobně a na instagramovém profilu poděkovala samotná Donatella Versace, autorka celé přehlídky. Jak sama o přehlídce podotkla: „Chtěla bych, aby se do pánských šatníků začal navracet původní sex-appeal, který se v dnešním zrychleném světě nenávratně vytrácí.“ Právě proto na přehlídce nesměly chybět sexy modelky, které skvěle doplňovaly pánskou skupinu.

Spolupráce s topmodelkami vynesla Versace veliký úspěch. Rozhodně je na přehlídkách této značky nevidíme naposledy a možná se budou pravidelně objevovat i na přehlídkách pánského módního oblečení.

harperbazaar.com; Footwear News,

Versace.com, Instagram.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram