Módní dům Dior se nechává vézt láskou

Módní dům Dior se nechává vézt láskou

Luxusní francouzský módní dům zveřejnil svou novou kolekci hned po odprezentování kolekce Cruise 2021. Kolekce DIORAMOUR přináší nové zpracování klasických módních kousků, zejména doplňků zahalených láskou.

zdroj:dior.com

Kabelky, boty, šperky a další doplňky jsou v zamilované kolekci Dioramour směřovány do červené a bílé barvy na oslavu festivalu Oixi, který je známý jako čínský den svatého Valentýna. Připadá na 25. srpna a značka Dior tak vytvořila jednu kolekci navíc, speciálně pro tento den.

Za kolekcí stojí hlavní návrhářka značky Maria Grazia Chiuri, která vzdala poctu lásce a sentimentu, které jsou dnes podstatnější než kdy dříve. Také tím podtrhla hlavní hodnotu módního domu Dior. V prohlášení Maria Grazia Chiuri uvedla, že červená je barvou života, jak to kdysi řekl Christian Dior a puntíky jsou motivem, který měl stejně tak rád.

Výrazný vzor se tak promítl i na ikonické kabelky domu, včetně Lady D-Lite, Dior Book Tote a 30 Montaigne, jakož i vybraných kusů konfekčního a spodního prádla, šperků a dalšího. Kolekce bude k dostání od poloviny srpna ve vybraných buticích.

zdroj:dior.com

zdroj:dior.com

zdroj:dior.com

zdroj:dior.com

zdroj:dior.com

zdroj:dior.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram