Módní filmy a seriály, které musíte vidět

Módní filmy a seriály, které musíte vidět

Ten, kdo miluje módu, miluje i filmy o ní. Jaký je oblíbený ten váš? Jelikož večery jsou stále delší, je potřeba si užít řádné podívané. Je libo film nebo rovnou seriál?

zdroj: pexels.com

Nadšenci do módy a oblékání zajisté ocení náš výběr nejlepších módních filmů i seriálů za poslední roky. Některé patří mezi klasiky, jiné zase překvapivé novinky. Tak jaký je váš horký favorit a který snímek můžete vidět stále dokola?

Ďábel nosí Pradu

Módní klasika, které nikdy neomrzí, Maryl Streepová v hlavní roli naprosto září a v úzkém závěsu s ní i Anne Hathaway. Jejich fanoušky možná nepřekvapí, že je dost pravděpodobné pokračování na druhý díl už volnějším způsobem. V hlavní roli by tentokrát byla Mirandy asistentka Emily.

zdroj: pinterest.com

Stážista

Další skvělý film je z roku 2015, kde se hlavní roli opět ujala Anne Hathaway s Robertem De Niro. Jde o velmi povedené komediální drama. 70letý vdovec si uvědomí, že důchod není zas tak zábavný, jak se říká a chce začít jako stážista ve firmě. Potká se s Jules, majitelkou módního webu, se kterou to nebude mít snadné.

zdroj: pinterest.com

Emily v Paříži

Takový must have mini seriál. Sympatická Emily dostane možnost pracovat a také žít ve Francii jako marketingová specialistka. Nebude to mít zprvu jednoduché, jelikož neumí francouzky a vřelé přivítání ji zrovna nečeká. Seriál je plný módy, vášně a samozřejmě Francie.

zdroj: pinterest.com

Dior a já

Skvěle hodnocený dokumentární snímek ze světa módního domu Christiana Diora. Dozvíte se, jak to funguje v zákulisí světa módy, ale také z dílny tohoto slavného muže. Film byl natočen v roce 2014 ve Francii a je velmi oblíbený nejen u módních fanoušků.

zdroj: pinterest.com

Girl Boss

Televizní seriál z roku 2017, opět z módního prostředí spojený se začátky zakládání „fashion brandu“ s kombinací životního příběhu Sophie. Vtipné pojetí 13dílného seriálu s prvky založenými na skutečných událostech při budování značky Nasty Gal.

zdroj: pinterest.com

Dále bychom mohli zmínit například Sex ve měste, Gossip girl nebo Pretty woman, ale pevně věříme, že takové hity už dávno znáte.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram