Módní guru dam - Jaroslava Procházková

Módní guru dam - Jaroslava Procházková

Návrhářka na své prezentaci nové kolekce ukázala jak elegantně a podle kterých nových trendů, by se měly oblékat dámy v letech. Pohodlná casuel móda, která neurazí ani do kanceláře.

Kabáty na nadcházející podzimní a zimní sezónu - vzory, struktura, pruhy a převládající černá. Francouzský chic, etno potisky evokující Afriku, úplety, úpletové kabátky, šaty, svetry - BARVY PODZIMU a hlavně oblíbená poncha.

Jaroslava Procházková dne 16. září jako už tradičně v mramorovém sále pražské Lucerny předvedla novou kolekci na nadcházející sezónu Podzim/Zima 2015. Názvem nové kolekce je „Serene Provocation“. Hlavní tváří módního mola se stala oblíbená a oceňovaná česká herečka Eva Holubová, která je bývalou spolužačkou Jaroslavy Procházkové ze školních let. 

Celá přehlídka, na které Eva Holubová dominovala svým hereckým, mile exhibicionistickým projevem, sváděla tak obecenstvo k neustálému potlesku. Eva vypadala v modelech velmi elegantně a sebejistě a přehlídka působila dojmem na celkově sladěnou a zvládnutou podívanou. 

Některé modely se nesly v duchu 80.let, což jistě ocení ty dámy, které již mají po letech odzkoušeno, že takovéto střihové zpracování oděvů jim padne. K vidění byly nejen klasické kabátové střihy z 80. let, ale také úpletovina, pletené šaty vyzařující pohodlné nošení a kvalitu zpracování. Každá dáma mohla zvolit model podle svého naturelu. Návrhářka oprášila trendy, které se nosily v letech již dávno minulých nejen ve střizích, ale také v různých opticky gigantických etno dezénech, evokujících africké potisky, které by mohly objemnějším dámám více uškodit. Naštěstí, příběh vyprávěný doplňujícím stylingem předvádějících modelek, ať už  to byly boty nebo zajímavé šperky, vypovídal o současnosti. 

Trendy se postupně vracejí a není jim jakkoliv co vyčítat. Jsou závislé na nejlepších zkušenostech návrháře, který po čase zná svou klientelu a jejich poptávku nejlépe. Saka a kabátky jsou toho důkazem.
                    

Na prezentaci bylo z čeho vybírat a věrné zákaznice návrhářky mohou být z nových kousků ve svém šatníku opravdu velmi nadšené. Všechny modely vypadaly pohodlně a odráželo se to také na milých úsměvech půvabných modelek. Přehlídce ke konci dominovaly úplety, kterými je tvorba Jaroslavy Procházkové proslulá. Tlumené barvy spolu s hřejivou úpletovinou dávaly na srozuměnou, že ochlazení podzimu je za rohem a kabáty nejrůznějších forem zimu svou přítomností přímo vzývaly.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram