Módní návrhářka Janine - Made By Love představí novou kolekci založenou na propojení minulosti s přítomností

Módní návrhářka Janine - Made By Love představí novou kolekci založenou na propojení minulosti s přítomností

Módní značka Made By Love na začátku prosince představí svou novou kolekci, která je založená jak na historii značky, tak na novém, elegantním a společenském směru. Propojuje tak minulost s přítomností a přináší jedinečný styl s důrazem na řemeslo.

Mladá módní návrhářka Janine Řezáčová svou značku založila již při studiu oděvního průmyslu a grafického designu v roce 2017. Značka Made By Love se vyznačuje svou extravagancí spojenou s basic prvky a svým nezaměnitelným podpisem vnáší do světa módy jemnost, ženskost a barevnost.

Janine Řezáčová je na nový směr, kam se její značka posouvá, velmi hrdá. Inspiraci pro ni našla v přírodě a v emocích lásky. Ostatně s láskou také značka vznikla a má ji proto stále ve svém názvu. Návrhářka se v kolekci soustředí na to, co miluje nejvíce, a to je důmyslné hraní s látkami, spojení šití a vyšívání látek.

Také si hraje s lidskou siluetou a spojuje praktické oděvy s luxusními. Zde ji baví kontrast, že všichni jsou jenom lidi a každý někdy musí tvrdě pracovat ale zároveň se i hezky obléct.Kolekce je rozdělena na dvě části. První část je vytvořena na základě oblečení, které již má vybudovanou svoji historii a mělo svůj podíl ve světě módy. Dělá z klasiky nevšednost.

Druhá část kolekce je ta exkluzivnější a je velice elegantní - tyl, bavlna, kašmír a vlna, zastupují největší část v modelech. Většina kousků se dá mezi sebou kombinovat a ušít na jakoukoliv figuru. Kolekce je zaměřena na hraní si s linií postavy.

Ručně vyšívané květy z korálků jsou pečlivě umístěny na správném místě, aby zapadly. A jsou to i ručně vyšívané výšivky, které módním kouskům dodávají osobní dotek a zvýrazní jejich jedinečnost. Nechybí ani plastické květy, které byly ušity po plátcích květin v 3D.

Představení kolekce, na které návrhářka všechny srdečně zve, proběhne 6. prosince 2023 od 19 hodin v kavárně Tika ve Vnitrobloku.

foto: se svolením Made By Love 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram