Módní návrhářka Jitka Klett na druhý ročník E-commerce plesu oblékla háčkované šaty a šperky za několik miliónů

Módní návrhářka Jitka Klett na druhý ročník E-commerce plesu oblékla háčkované šaty a šperky za několik miliónů

Pozvání na druhý ročník pražského plesu E-commerce neodmítla módní návrhářka Jitka Klett, která se postarala o oblečení dalších krásných a úspěšných dam. Oblékla například zakladatelku Zásilkovny Simonu Kijonkovou.

Druhý ročník E-commerce plesu proběhl 31. ledna ve Slovanském domě za účasti 350 hostů. Večer plný uvolněné atmosféry a dobré hudby spojuje mimo jiné známé české a slovenské tváře e-commerce. Celým večerem provázel herec Petr Vondráček a ples si nenechali ujít ani například CCO MallGroup Igor Matejov, CEO Heureky Tomáš Braverman, majitel módního portálu Different.cz Milan Polák, ale také bývalý nejsledovanější youtuber českého internetu Jirka Král. Z módní branže přijela právě Jitka Klett, která měla na svědomí oblékání několika přítomných dam.

Známá podnikatelka, dáma e-commerce v ČR, wonder woman, ale zejména zakladatelka Zásilkovny Simona Kijonková oblékla šaty ve stylu couture, které v ateliéru Jitky Klett vznikaly tři týdny. Celý model skýtá pět druhů převážně přírodních materiálů a volba výrazné vínové podnikatelce velmi lichotila.

Sama návrhářka si oblékla úchvatné šaty z háčkovaného bavlněného materiálu ve sněhově bílé, podtrhující ženské křivky, kdy jsou celé šaty podšité hedvábím. Její společenský dress code doplnily luxusní šperky v kombinaci smaragdů a diamantů v bílém zlatě od šperkařské firmy BENY. Unikátní šperk sahá svou cenou k několika miliónům korun. Šperk značka BENY zapůjčila návrhářce Jitce Klett pro podtržení jedinečné a exkluzivní práce obou značek. Ty chystají společnou tvorbu, která zaujme zejména milovníky luxusu a harmonie. Nakonec právě móda a šperky jdou ruku v ruce…

V průběhu společenského plesu proběhla i kreativní módní show Jitky Klett, na které byli mimo jiné k vidění i filmová a divadelní herečka Zdeňka Žádníková - Volencová, houslový virtuos Jaroslav Svěcený, i další sólisté Národního divadla v Praze jako Adriana Straková nebo Nela a Petr Strnadovi. Díky spojení umění, módy, tance, hudby a poezie mohli diváci shlédnout fascinující show.

 

I něžně šaty v klasické černé, které oblékla herečka Zdeňka Žádníková - Volencová, jsou z rukou návrhářky Jitky Klett. Jemné odlesky i výrazné detaily z krajky působí noblesně.

 (Foto: David Faic)

 

Foto kredit: Jitka Klett_Couture

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram