Módní přehlídka Petry Brzkové ve Vintage Cafe Plzeň

Módní přehlídka Petry Brzkové ve Vintage Cafe Plzeň

A je tu další z mnoha poutavých módních přehlídek designérky Petry Brzková, která se uskutečnila v rámci vernisáže výstavy fotografií Karolíny Duchkové.

Módní designérka Petra Brzková je doslova na roztrhání. Zatímco v sobotu 7. 2. 2015 dokázala vyzbrojit svými dokonalými modely české krásky na večerní Ples v Opeře, ještě se stačila přesunout do Plzně, kde v rámci vernisáže výstavy fotografií Karolíny Duschkové uspořádala módní přehlídku.

Kde kdo by si tak mohl říct, že šlo jen o okrajovou záležitost, ale ve skutečnosti se jednalo o oslnivé vyvrcholení samotné výstavy, doplněné i o fotografie tváří známých českých modelek, jak jinak než v šatech Petry Brzkové, která v oku lahodících prostorách plzeňské kavárny Vintage Cafe, nejen že společně s Karolínou oslavila narozeniny, ale také několikaletou spolupráci.

 

 

 

Dokonalé kavárnické prostory oběma přítelkyním poskytli majitelé i sousedního obchodu Lingerie Boudoir, kde svým zákazníkům, respektive zákaznicím nabízí kvalitní dámské spodní prádlo vlastní značky Beauty lingerie.

 

Zlatým hřebem večera pak byla ona zmiňovaná módní přehlídka, která dala nahlédnout do předchozí i současné kolekce dámských šatů na míru, jimž vévodily nejen společenské róby, ale i dokonale smyslné svatební šaty poseté sněhově bílými peříčky. 

 

Zdroj: Petra Brzková

Foto: Karolína Hejdová, Karolína Duschková 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram