Módní show, kde se potkává svět umění a módy s posláním pomáhat

Módní show, kde se potkává svět umění a módy s posláním pomáhat

Na módní show Fashion For Fokus konané 1. dubna budou k vidění modely mladých českých talentovaných návrhářek z Ateliéru módní tvorby pražské UMPRUM

Módní show Fashion For Fokus představí modely mladých, talentovaných českých návrhářek na pomoc charitě. Výtěžek show, která proběhne 1. dubna 2014 v Národním muzeu - Českém muzeu hudby bude věnován Fokusu Praha, který pomáhá lidem s dlouhodobým duševním onemocněním.

Jana Mikešová, která své modely představila také na letošním London Fashion Weeku, Vendula Niklová, Linda Zabilková a Tereza VU. Tyto mladé české návrhářky z Ateliéru módní tvorby pražské UMPRUM představí svoji práci na chartitativním módní show Fashion For Fokus s mottem Zaostřeno na osobitost. “Podtitul odkazuje na propojení tématu módy a problematiky duševního zdraví, kterou se zabývá naše nezisková organizace. Projevy osobitosti na módním poli bývají označovány jako bláznovství a nenormálnost. S podobnými nálepkami se často musejí potýkat také lidé s duševním onemocněním,“ vysvětluje Kateřina Hlatká z Fokusu Praha. Jsme moc rádi, že můžeme spolupracovat s mladými, osobitými, českými designéry a umělci, kteří propůjčili svůj talent a čas na pomoc charitě,” dodává.

 
   Jana Mikešová       Vendula Niklová        Linda Zabilková       Tereza Vu       

Návštěvníci mohou získat vstup na přehlídku prostředníctvím webového portálu fashionforfokus.cz, kde mohou přispět finančním darem prostřednictvím platebního portálu. "Svým darem a svou účastí na módní přehlídce přímo podpoří lidi s duševním onemocněním a pomohou tak zkvalitnit péči poskytovanou v rámci našich sociálních a zdravotních služeb," dodává Kateřina Hlatká.

Simona Babčáková podpořila projekt Fashion For Fokus a stala se tváří této charitativní akce.

Zdroj: fashionforfokus.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram