Módní trendy, které odešly pryč a do šatníku už nepatří

Módní trendy, které odešly pryč a do šatníku už nepatří

Přišla letní sezóna a s ní i nové módní trendy. Přestože některé loňské i předloňské kousky můžete oblékat stále, jiné už ze svého šatníku raději vyřaďte! 

NE: Velká psaníčka

Statement psaníčka, která jsou velká jako formát A4, nebo i větší a dáte do nich to samé, co do klasické kabelky, již opravdu nevytahujte. Nejsou estetická a pokud potřebujete velkou kabelku, přehoďte přes rameno shopper bag. Pokud chcete být za dámu, do ruky vezmětě paníčko, ale radjěi to klasické - malé a elegantní. 

NE: Připínací náušnice 

Náušnice, které vám zakryjí celý ušní lalůček nechte ve spodní zásuvce šperkovnice. Vyměňte je raději za velké statement náušnice inspirované antikou. Najdete jich tolik a jsou mnohem důvtipnější!

NE: Žebrované roláky

Ty raději vyřaďte nadobro. Připomínají módu více než třicet let starou. Pokud rolák, volte obepnutý jemný úplet nebo klasickou bavlnu a nejlépe bez rukávů. Ale k létu 2015 se mnohem více hodí nápadité materiály, klidně s kovovým leskem nebo podobnými úpravami. 

NE: Oversized střihy

Už jsme si jich za ta léta užily dost, co říkáte? Na chladnější dny si je ještě můžeme ponechat, ale létu vévodí ženská silueta se zvýrazněným pasem, dívčím řasením a nabíranými sukněmi. 

NE: Pantofle

Dvě léta panoval trend pantoflí Birkenstock i jiných, který ne každý úplně pochopil, a už vůbec ne každý se mu poddal. Kdo ale ano, tak letos může nechat pantofle na chození po zahradě. Nazujte raději stejně pohodlné sandálky nebo plátěné balerínky. 

Zdroj: whohwatwear.com;
vogue.com; pinterest.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram