Monique Lhuillier povýšila svatební šaty na nadpozemské

Monique Lhuillier povýšila svatební šaty na nadpozemské

Svatební kolekce inspirovaná romantickou Sicílií je plná objemu, textury i barevných detailů. Užijte si La Dolce Vita, neboli sladký život společně s pohledem na tyto krásné svatební kousky.

foto: se svolením Monique Lhuillier

Návrhářka Monique Lhuillier má upřímnou radost ze života, z historie módních siluet a společně to vše posouvá ještě o kousek dál, díky kombinacím odstínů bílé a drobných barevných detailů ručně vyšívaných na šatech i závojích. Svatební kolekce Monique Lhuillier pro rok 2023 má romantický šmrnc i nový rozměr. Designérka nezapomíná však ani na čistou linii a střih, které tentokrát ušila pro nevěsty milující odhalená záda.

V kolekci si návrhářka pohrála s tvarovanými korzety na míru, které nabízejí nadčasovou eleganci. Přehlédnout nelze ani barevně vyšívaný závoj či odhalená ramena a kratší lemy inspirované módní nevěstou. K tomu perfektně ladí i páskové sandály s hravými pštrosími peříčky a dlouhé bílé rukavičky.

Ke svatební kampani pro jaro 2023 vzniklo krátké video, které povyšuje nevěstu a její šaty na nadpozemský úkaz. Přesně takový by totiž měl být svatební den každé ženy. Celou kolekci si můžete prohlédnout v naší galerii.