Monique Lhuillier S/S 2015

Monique Lhuillier S/S 2015

Monique Lhuillier je proslulá svými večerními róbami. V nové kolekci pro Jaro/Léto 2015 se však kromě dlouhých šatů zaměřila i na každodenní oblečení.

‚‚Chtěla jsem nechat tuto kategorii vyrůst a začít oblékat mou zákaznici trochu dříve," prohlásila k přeorientování se na denní oblečení Monique Lhuillier. Inspiraci návrhářka našla na Bahamách, konkrétně na ostrově Harbour Islands při východu slunceKdyž nad oceánem vychází slunce, obloha se zbarví do nádherných odstínů levandulové a růžové, což byla přesně ta barevná paleta, kterou jsme na poslední přehlídce Lhuillier mohli vidět.

Z materiálů si značka tentokrát vybrala hedvábí a napodobeninu kůže. U hedvábí zkoušela jeho různé druhy a na šatech vypadalo nádherně především to s metalickým odleskem připomínajícím vodu. Svoje modely Monique rozdělila na dvě části, zkombinovat si tak její kousky můžete podle libosti.

Přehlídku Lhuillier zakončila se svými typickými večerními róbami s kamínky, okvětními lístky a flitry. Všechny znovu v pastelových odstínech nebe při východu slunce.

Zdroj: style.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram