MUST HAVE: V březnu se rozmazlujte, máte na to čas!

MUST HAVE: V březnu se rozmazlujte, máte na to čas!

Hned poté, co najdete přesné hranice katastru vaší obce, můžete si obléknout oblíbené legíny a připravit si první jarní piknik.

Sluneční paprsky začínají příjemně hřát, pomalinku můžeme odkládat zimní šatník, a přesto, že ještě přijdou ranní mrazíky, nejspíš už se můžeme naplno začít těšit na blížící se jaro. Nejbližší týdny sice strávíme doma nebo v nejbližším okolí, to však neznamená, že si tento čas nemůžeme užít, odpočinout si a připravit se na pravé jaro.

Pokud ještě nemáte své oblíbené legíny, máme pro vás hned dva tipy, kde najdete kvalitní a krásně zpracované. S notnou dávkou humoru a z funkčních materiálů na vás čekají na e-shopu značky Pura Vida. Extra pohodlné bambusové legíny pak seženete na e-shopu značky Green butik.

Legíny Antidepky Black and White PURA VIDA 1 500 Kč, Cannor CBD konopný olej celospektrální 15% 1 790 KčŠaty Skylar z bio bavlny Green butik 1 790 Kč, Sluneční brýle Emporio Armani 4 049 Kč, Dámská kravatka TALABAYA 1 900 Kč, Oboustranná deka Surdic Cactussino BONAMI 1 459 Kč, Bambusové legíny Madelyn Green butik 890 Kč,

Své pohodlí můžete umocnit designovou dekou, slunečními brýlemi, dámskou kravatkou nebo třeba jarním šátkem do vlasů. A až budete v naprosté pohodě relaxovat doma, nezapomeňte věnovat chvíli svému zdraví. Cannor, česká značka 100% přírodní konopné kosmetiky, zařadila nově do svého portfolia celospektrální CBD olej v koncentraci 15 % na vnitřní použití. Unikátní doplněk stravy podporuje obranyschopnost a blahodárně působí na přirozené procesy těla. Cannabidiol CBD dokáže aktivovat receptory, které mají schopnost v našem těle regulovat bolest, zánět, tělesnou teplotu, úzkost, funkce kardiovaskulárního systému nebo například náladu.


Bambusové šaty 1990 Kč

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram