Must Haves vnáší do září pohodu a proužky

Must Haves vnáší do září pohodu a proužky

Září bývá velmi náročné a to hlavně psychicky. Tak se letos raději předem hoďte do pohody. A stejně tak i své outfity. Proužky vám určitě pomohou.

Tenisky  Le Coq Sportif 1 039 Kč ; Pruhované šaty VILA 1 049 Kč ; Brýle Vogue 2 650 Kč ; Marc Jacobs Daisy 595 Kč Džínová bunda Miss Selfridge Petites 1 579 KčKabelka Mango 529 Kč ; Multifunkční paletka TheBalm 380 Kč 

Je to klišé, ale září vás prostě chce zase v plném nasazení v práci a ve škole. Ať už míříte kamkoli, tak či onak se hodí přehodit letní dovolenkový šatník za ten o něco víc profi. Ale nevzdávejte se pohody a ležérnosti úplně, kousek si ji ponechte ještě během babího léta. Proto jsme si také říkali, že proužkované bavlněné šaty budou perfektní volbou, kterou můžete obléci jak s podpatky, tak s teniskami. My jsme pro tentokrát dali přednost bílým teniskám, dokud je sucho a teplo. 

Profesionálnímu dojmu i v ležérním looku přidají správné dioptrické brýle. Značka Vogue má ve své nabídce tolik lichotivých a vysoce módních modelů, že byste si jich (pokud brýle nosíte) nejraději koupila vícero. Během chladných ran přehoďte přes ramena a holé ruce džínsku, odpoledne ji s klidem můžete uvázat kolem pasu. No jo... však my víme. Možná byste i v září daleko raději četla o plavkách, drincích a sandálcích, ale přece dobře víte, že to tak nejde. 

Tak vzhůru do září! 

My slibujeme, že nebude tak zlé, jak se vám teď zdá. 

zoot.cz ; answear.cz ; notino.cz ;
pinterest.com ; misteroptic.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram