Nalaďte se v září na vlnu hygge a nechte ji být vaším Must Have

Nalaďte se v září na vlnu hygge a nechte ji být vaším Must Have

Září... Ale moment, zkuste hluboký nádech a výdech. Klidně ještě párkrát. Zklidněte svůj srdeční tep. Září bude klidné. Když budete chtít. Září bude hygge.

Hodiny Antic Line 619 Kč ; Povlečení Sleeptime 819 Kč ; Podprsenka Lindex 699 Kč ; Svetr VILA 699 Kč ; Pohovka Cosmopolitan design Space 17 999 Kč ; Hrnek H&M 249 Kč ; Skleněná lahev Antic Line 209 Kč 

Nenechte se stresovat zářijovými dny, které nám přináší nejen návrat do školy a do práce, ale také pravé podzimní počasí. Nalaďte se na vlnu dánského způsobu šťastného života hygge, čerpejte z něj maximum a nechte letošní září být tím nejlepším, které jste doteď prožila. Vybrali jsme modro-šedý odstín, do kterého jsme sladili všechny naše zářijové nezbytnosti od pohovky po podprsenku.

Možná jsme zářijové Must Haves vybrali trochu nečekaně. Spíše než z módy z řad bytových doplňků a nábytku, ale když k hygge to tak prostě patří. Jen si zkuste zavřít oči a představte si, jak si obléknete jen pohodlnou podprsenku v T-shirt střihu, přes ní přehodíte volnější svetr, zachumláte se pod deku na pohovce a do ruky vezmete oblíbenou knihu. A je jedno, jestli bude o hygge nebo si tu atmosféru trochu přiostříte a pustíte se třeba do bestsellerů Manželé odvedle nebo Někdo cizí v domě. Všechny tři můžeme totiž doporučit.

Září je tu.

Chce to jen nádech a výdech. Klidně ještě několikrát. 

zoot.cz ; bonami.cz ; hm.com ; lindex.cz ; pinterest.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram