Naomi Biden, vnučka prezidenta Joe Bidena, se vdávala v šatech od Ralpha Laurena s dlouhým závojem

Naomi Biden, vnučka prezidenta Joe Bidena, se vdávala v šatech od Ralpha Laurena s dlouhým závojem

Nejstarší vnučka prezidenta Bidena se v sobotu vdala za Petera Neala. Svatba proběhla na jižním trávníku Bílého domu a čítala přibližně 250 hostů. Nevěsta oblékla svatební šaty klasické americké značky, která je jí blízká.

foto: Getty Images

Naomi je dcerou prezidentova mladšího syna Huntera a byla pojmenována po své tetě, která v roce 1972 zemřela při autonehodě společně se svou matkou Neilou, babičkou Naomi. Podle informací z médií sehrála Naomi Biden důležitou roli v politické kariéře svého dědečka. V roce 2019 svolala rodinnou schůzku, kde ho společně se svými sestrami vyzvala, aby kandidoval na prezidenta proti Donaldu Trumpovi.

Není tak divu, že samotný obřad svatby proběhl na zahradě Bílého domu. Plánování obřadu a následných slavností, které byly financovány ze soukromých zdrojů, vedl Bidenův přítel Bryan Rafanelli z Rafanelli Events. Právě on je uznávaný jako jeden z nejlepších organizátorů na světě a rovněž dohlížel na svatbu Chelsea Clinton v Rhinebecku v roce 2010. Na svém kontě má i spoustu příprav v rámci událostí v Bílém domě, včetně státních večeří a sváteční výzdoby pro Obamovy.

Naomi Biden chová k módnímu domu Ralph Lauren velmi vřelý vztah. V březnu letošního roku si nenechala společně se svou sestrou ujít jeho přehlídku na módním týdnu v New Yorku a také si oblékla šaty od Laurena na svůj inaugurační obřad. Jasnou volbu tak měla i pro svůj svatební den, na který oblékla šaty kopírující její štíhlý pas s dlouhým rukávem, zdobené krajkou napříč dekoltem i přes celá záda a s dlouhou lehce rozšířenou sukní. Jemný, ale přitom velmi dlouhý závoj byl jasnou třešničkou na dortu.

„Bylo radostí sledovat, jak Naomi roste, zjišťuje, kým je a vytváří si tak neuvěřitelný život,“ řekli americký prezident Joe Biden a první dáma. „Nyní jsme hrdí na to, že si vybrala Petera za manžela a je nám ctí přivítat ho v naší rodině. Přejeme jim dny plné smíchu a lásky, která se každým rokem prohlubuje.“

foto: Getty Images

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram